Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

dominika137

Ja som povodne brala Qlairu, stala teda riade, a tak zle mi este nebolo, doktorka mi vtdy povedala ze na mnozstve hormonov nezalezi, ked som mlada.. Qlaira ma tak podobne ako Yaz, vobec mi nesadla,stale mi hovorila, ze sa to ustali, menstruaciu som mala ako prislo - hocikedy a aj 10dni vkuse a to ma byt max 3dni, po pokazenej dovolenke som zmenila na Yadine a som uplne spokojna, problem bol v tom, ze Qlaira bola prilis slaba na moj organizmus, nepribrala som vobec nic, plet som mala aj predtym peknu a nijake problemy nevidim.. Iba som sa potesila, ze Yadine sla cenovo celkom dolu :)naozaj odporucam

danielaaa

ja som brala yadine rok a bola som spokojna, plet super, vlasy tiez, nalady ziadne a chut na sex ako vzdy a nepribrala som vobec :))

opalka

opalka
ja som uz 2 mesiace bez HAK (Yadine)
plet je ok,ale tie kila nejdu dole a ani napatie v prsiach
aaaaaaaaaaaach
citim sa zleeeeeeeeeee :( kedy to uz prejde

samanthakin

Hormóny sú sviňa tí ktorí si myslia že sa z tabletiek nepriberá hlavne chlapy tomu nechcu veriť tak sú sprostý...ale na druhej strane je pravda že sa treba kontrolovať ale ked je to strašne ťažke viem so svojich skúseností...síce ja som pribrala iba 3 kilá pri artizii(niečo ako jeanine) teraz mam yadine a nemám vobec chuť na sladké a ani moc na jedlo mám ich dva dni a už mám pol kila dole...:D
Keby som si mohla vybrať tak sa narodím asi ako chlap...menej starostí...

jankaaaaaaaa

urcite by neublizilo, podstatne je aby ti tabletky sadli a yadine vobec neobsahuju vysoku davku hormonov takze je to v pohode. su hak aj s vyssimi davkami ako je yadine

sabina1205

jankaaaaaaaa a myslíš, že keby som sa vrátila opäť k Yadine tak by to nejak ublížilo? Lebo s Yadine som asi viac spokojná ako s Yaz.

sabina1205

Baby, je to pravda, že po 25ke je potrebné zmeniť tabletky, resp. prejsť na iné, s nižším obsahom, teraz neviem konkrétne ktorej látky? Lebo ja som tiež brala Yadine a gynekologička mi predpísala Yaz, že mám už prejsť na slabšie.