Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

odpovedam

ja som v SNV nasla za 11,5 eura jedno mesacne balenie... ale kedze tam nebyvam, neviem ti o tom viac povedat... ale odporucana cena je teraz 11 €. Oplati sa ist popytat do lekarni na cenu a najst tu najlacnejsiu.

kilmer

prosim Vás som úplna začiatočníčka v braní antikoncepcie ydine, chcela by som vedieť,lebo to na 100% neviem, či táto antikoncepcia chráni aj posledny štvrty tyžden keď tablety nemam brať ,alebo mám použiť ešte jednu ochranu

kickaTT

yadine mozem odporucit je to jedna z najlepsich antikoncepcii na trhu ved tolko aj stoji beriem ju uz niekolko rokov =)

inak baby idem teraz na dovolenku a potrebujem oddialit menstruaciu idem to spravit prvykrat viem ze mam pokracovat normalne v uzivani bez prestavky dalsi blister...stalo sa vam niekedy ze by ste menstruaciu aj tak dostali? =)

arabela

ahojte, ja sa chcem spýtať , že ako u vás prebieha menzes pri používaní YADINE ? či ho máte moc silný, alebo slabý, či sú pri tom veľké bolosti...
Dakujem :)

arabela

ahojte, ja sa chcem spýtať , že ako u vás prebieha menzes pri používaní YADINE ? či ho máte moc silný, alebo slabý, či sú pri tom veľké bolosti...
Dakujem :)