Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

jankaaaaaaaaa

ziadna hak nieje dobra ani zla preboha! to su totalne nezmysli. kazdej zene vyhovuje ine zlozenie. tebe nemusi vobec sadnut a moze ti byt z nej zle atd. to je uplne idividualne. nieje vhodna pre starsie zeny napr

Laurinka17

jankaaaa : no tak co citam tak vela bab je spokojnych prave s touto Yandine chcela by som skusit tu ale tak budem dbat na rady gynekologa.Tiez si myslis ze je naozaj taka dobra alebo mas s nou skusenosti ? zeby si mi nahodou poradila :D viem vyzera to blbo ale proste potrebujem istotu ze je naozaj taka dobra ako o nej hovoria

jankaaaaaaaaa

tak povedz lekarovi, ze chces hak, ktora nezadrziava vodu. z hak sa nepribera, len niektore druhy zadrziavaju vodu, teda priberie 4kila cca, co je ta zadrzana voda. a u niektorych zien hak zvysuje chut do jedla, preto viac jedia a priberaju.

Laurinka17

jajka001: dakujem za poradenie :)
jankaaaa: ano ja viem ze sa budem musiet poradit s gynekologom to samozrejme aj pojdem nenecham na seba vsetko len sa obavam ze natrafim na gynekologa ktori mi bude nukat znacku antikoncepcie ktoru podporuje len aby zarobil pretoze presne sa to stalo tejto mojej kamaratke ach jaj :/ dufam ze sa vsetko spravi tak ako ma a nepriberiem lebo len z toho mam strach inak z nicoho :D

jankaaaaaaaaa

kazda zena na hak reaguje inac. yadine nezadrziava vodu v tele. a pri ziadnej hak sa nesmie fajcit v ziadnom pripade!!!! zvysuje sa tak velmi riziko mozgovej prihody! a hak by mala vyberat lekarka konkretne pre pacientku, nevybera si hak pacientka

Laurinka17

Dievcata je to pravda ze z yandine nepriberies len ak fajcis cigarety? lebo moja kamaratka nejedavala vela a dokonca sa aj vela hybala a pribrala a povedala mi ze nepriberies len vtedy ak budes fajcit ... preto sa pytam vas baby ze ci s tym suhlasite :/ lebo chcela by som tiez pouzivat yandine, sice som este ziadnu antikoncepciu neuzivala ale chcem zacat a tak toto ma trosku vyradilo z miery pretoze nechcem pribrat :/ poradte prosim