Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

linda910

zdravím. Yadine beriem takmer dva roky. prvý polrok bol super, schudla som 10kg, stratilo sa mi akné, mala som pravidelnú menštruáciu. teraz však rozmýšľam o jeho vysadení. mám problémy s imunitou, stále som prechladnutá(tam dole), často mávam lupiny(nikdy predtým som ich nemala), pribrala som asi 12kg a necítim sa príliš dobre. nechcem však otehotnieť. mala by som sa poradiť s lekárom, alebo stačí ak vymením antikoncepciu za prezervatívy?

mia

Ahoj ja berem Yadine uz polroka a skor som schudla 6kil a chcem pribraat a neide ..mam 175cm a 53ma to uz hneva..ale som strasne naladova..rozplace ma aj rozliata cokolada z automatu niekedy :D..co sa tyka ceny da sa aj lacnejsie ..raz som platila 496 raz 446 a raz 407 ale za jeden mesiac

dida007

no tak ja ju neberiem dlho ale hned som si vsimla,ze tá chut na sladke a ,ze som sa furt prejedala preslo.nikdy som nemala problém s ryhclym priberaním len pri mojej 1. HAK (Belara),pri nej som pribrala 4-5kg ale to nehovorim ze z tabletiek ale som mala starsnu chut na sladke a pod.Okdedy som presla na Yadine,tak sa vsetko vrátilo do normálu a uz zhadzujem 2. kilecko :-))

paty

ewinka - no asiq hej dneska som sa bola pytat tak na rohu mlynskej stoji 1257sk... myslis ze najdem aj lacnejsie? ty kde kupujes?

ginger294

ahojte,ja by som sa chcela spytat tie baby,ktore lahsie priberaju ako napriklad aj ja,ci z yadine este pribrali alebo shcudli,podla mna to moze byt aj tym,lebo kto je cely zivot stihly tak ten nepribere ani pri uzvani HAK

lili41

Ahojte ja uzivam yadine asi dva roky a som s nou uplne spokojna nepribla som skvor schudla peknu cistu plet aj prsia sa mi zvacsili ale je dost draha a tak neviem co mam robit..ja nejaka ina podobna nej a je tiez taka dobra?prosim odpovedajte diky.....

lele

Prajem dobrí deň
Mám 16 rokov a moj doktor mi predpísal yadine:) Urobim vam mensi dennik uyivania tejto antikoncepcie Budem vas informovat o zdravotnom stave a vykyvoch kil ak nejake budu robim to preto lebo aj ja som si vyberala antikoncepciu a sledovala som taketo denniky dufam že to pomôže

Najčítanejšie články