Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

freeeya

Ja som uzivala yadine viac ako pol roka,no musela som prestat.Bola som z nich velmi sucha a mala som kvasinky aj kazde 4 tyzdne. Inak som nemala ziadne vedlajsie ucinky a dokonca som asi nejake 2 kila schudla :))

dfsdfsdf

piczurik -- mne vypadavau vlasy ked YADIN uzivam, a to nenormalne !!! musela som teraz vysadit, bojim sa co bude dalej,...som totalne zufala, nie len kvoli tomu,ale aj kvoli ochrane, nepoznam nic take spolahlive ako toto, a taktiez nepravidelnost menzesu, ci strasne bolesti, ktore som mala pred uzivanim HAK, a pridu opet.. :((( strasnu depku mam z toho setkeho :(((

vodka

kamoska ho berie apribrala z neho 4 kg, lepsie povedane ona pribrala z kazdej HAK co skusala brat, ja naopak zo ziadnej

piczurik

Pridavam svoje skusenosti s Yadine, zacnem od zaciatku.
HAK som zacala brat koli strasnym bolestiam, silnemu krvacaniu az omdlievaniu pocas menzesu. Yadine boli prve tabletky co som skusila a zabrali. Po nejakom case sa menzes upravil na tri dni, stacia mi mini tampony, bolesti len cca kazdy treti mesiac ked vobec. V prvom roku uzivania som skusila docasne cilest a bolo mi z neho dost zle, dakze som sa hned vratila k yadine a beriem ich uz tri a pol roka. Pred pol rokom som si dala pauzu na tri mesiace a dost mi vypadali vlasy, ked ma niekto podobnu skusenost, najlepsie aj s riesenim, dajte vediet.
Co sa tyka vedlajsich ucinkov, jedine co viem s uplnou istotou je ze mam z tabletiek zmeny nalady a mensiu chut na sex. Pocas uzivania som pribrala, ale to pripisujem internatnej strave a nedostatku pohybu a nie tabletkam.
Momentalne som v Londyne, yadine sa tu vola yasmine, ked sa zaregistrujete u doktora a poziadate o predpis, dostanete ich tu zadarmo. Akurat kazdy polrok musite ist na kontrolu, ktora pozostava z vazenia, zmerania tlaku a rychlej konzultacie. Takze no problem.
V poslednej dobe robim prieskum na temu implanon, kedze aj ten sa v UK da dostat zadarmo. Ak by sa nasla baba co presla s yadine/yasmine na implanon, rada by som pokecala.
Drzim palce vsetkym co skusaju najst tu spravnu HAK, yadine odporucam.

888nicole888

mala som Yadine, ale nesadol mi.. skoro vsetkym babam co poznam sadol uplne super, ale mne nie..nemala som chut na sex a mala som vykyvy nalad

pampeliska.

damy,
netusite nahodou po akom case od zacatia uzivania Yadine funguje? ako ochrana proti otehotneniu myslim;)

hrncek

zdravim. ja som mala depresie, ked som yadine uzivala. ale este okrem toho aj migrenu, tak mi dali "neurol". ale kompletne som sa dala do poriadku, az ked som vysadila hak.