Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

degesko

Ahojte chcem sa spytat ked som teraz zacala brat yadine odkedy zacne mat ucinky? mozem zacat spavat s chlapcom aj len 3 den po uziti prvej tabletky?
dakujem

usiko

ja som tiez brala yadine a schudla som, ani som nevedela ako...ale bez tabletiek sa da vaha lepsie udrzat.....a hlavne som pokojnejsia, nie som teraz taka citliva, ako ked som brala HAK...ale kto chce uzivat yadine, odporucam, myslim, ze nic ine lepsie tu zatial ie je.....

miska

ahojte ja ich beriem skoro rok a nemam ziadne negativne skusenosti. je uplne perfektna schudla som snou pat kil, a chud do sexu je stale rovnaka niekedy az moc velka,a ktomu co napisal ander nie je to tabletkami ale tym ako sa ktomu zena postavi a aj ako chlap
chlap musi pochopit trochu zenu ak ma stym zea problem zo zaciatku zviknut si
ja som nemala ziadne problemy

mimik

ja beriem YADINE rok aj stvrt a pribrala som asi 6kg a nemozem to schudnut a som strasne citliva a placem..neviete mi poradit nieco ine lebo moj gynekolog mi povie orvy nazov tabletiek co ho napadne

renča

Ahojte, tiež beriem prvý mesiac yadine a mám problém so špinením, už mám z toho dosť nervy. Baby ako? na další mesiac to prešlo? prosím hodte info, nech viem čo ma čaká . kujeeeeem :-)

nika11

ahojte. zacala som YADINE uzivat minuly mesiac, lebo som potrebovala po 3 rokoch zmenit antikoncepciu, ktoru som mala doteraz. z tou som bola velmi velmi spokojna (diane), ale teraz sa obavam ako bude posobit yadine. este to asi nie je dost dlha doba na to aby som pozorovala nejake zavratne zmeny, ale velmi sa bojim toho priberania. prosiim ak mate skusenosti, poradte.
dik

katryska

...a som zabudla este jedno, moja chut na sex bola vzdy rovnako velka, ako pred uzivanim tabletie, ci pri nom, podla mna bola este vasia...a najvacia bola asi na 3 den mojej menstruacie...a menzes som mavala asi 5 dni, na 6 takmer bez skrvrnky..takze v pohode..som registrovala, ze pri uzivanie tabletie, som mala v jednom mesiaci silnejsie kramy a v druhom slabsie, a takto sa mi to striedalo, tak som vedela co ma caka vzdy..bolesti som nemavala, iba v prvy den, co je asi normalne vzdy, ze citi kazda zena velke tlaky dole, ale to sa ta zvladnut..mozno je pravda, ze pri uzivani, som bola citliva, ale ktora zena nie je??nepripustajte si tie tabletky moc k srdcu, ja som ani nevedela, ze ich berem, proste sama sebou..

katryska

Cavte zeny!!! Uzivala som yadine asi 1,5 roka, po 3 mesiacoch uzivania som pribrala asi tak 5kg, ale ja som aj vzdy chcela troska pribrat, ono sa to ani neda povedat , ze pribrala, skor som nabrala zenske krivky, comu som bola rada, ale asi po pol roku, som akoby odpuchla, teda akoby prebytocna voda so mna odisla, ale krasne zenske krivky mi ostali. Co sa tyka rastu prs, tak je pravda, ze sa malinko naliali, a pozorovala som to tak, ze som ich mala zvacsene asi tak po 2 tyzdnoch uzivanie tabletiek, cize asi v strede mojho cyklu. A je pravda, ze mi chutilo vzdy rovnako jest, ako pri uzivani tabletiek! A tiez je pravda, ze podporuju chut do jedla, ale kazda sa vieme urcite kontrolovat a uznat za vhodne, kolko zjest mozme a kolko nie..takze individualne, opakujem, ja som chcela trolinka pribrat.. Menstruacia mi dochadzala pravidelelni, vzdy vecer, po dvoch dnoch douzivania filmu tabletiek..Odporucam