Skúsenosti s HAK Yadine - priberanie

Súvisiaci obsah

veve:)

ahojte. potrebujem poradit - uzivam yadine (som s nim velmi spokojna, nepriberam, ani sa neznizila chut na sex, proste vsetko ako ma byt).len sa chcem spytat, ako to je. ked douzivam 1 balenie a nechcem dostat menzes, zacnem hned bez prestavky 7 dnovej uzivat dalsie balenie vsak? a moze mi to nejak extremne rozhadzat cyklus? a hlavne, antikoncepcny ucinok je na 100% zachovany?

sara13

baby ak som vysadila HAK mozem z toho trochu schudnut, vzdy som mala normal vahu 46-47 teraz po vysadeni mi postupne klesla na 43, sice aj sportujem ale ta vaha isla behom mesiaca a pol. brala som logest

ema

Ahojte ženy! ja beriem yadine už mesiac a zatial je v všetko v poriadku, predtým som brala vreyu kôli akné ale z tej som aj pribrala pretože bola vysokohormonónová ale za to pleť sa mi super zlepšila takže som celkom spokojná a teraz už dúfam aj schudnem pri yadine :)

natalushka

Zdrawicko zienky..tak som si preklikala toto vase forum..dnes som prisla od doktorky, bo sme sa s frajerom zhodli, ze by sa oplatilo HAK uzivat(vyska pred nami...)Lekarka mi teda odporucila Yadine. Uz som raz HAK brala, pred rokom, Trinordiol sa to volalo..poviem vam, riadny humus, pribrala som, naliala som sa vodou, bola som ako bublina..skoro rok som sa z toho davala dokopy..Teraz skusim Yadine, dufam, ze ma ziadne priberanie ani zavodnovanie necaka, bo potom uz vazne neviem, aka HAK by bola ta naj..a ako je to s tym prvym uzitim?ste cosi pisali, ze az na 2. den kramov, aby som potom nespinila alebo ako..diky za rady..papa

fazula

zienky, ja som brala yadine a pribrala som dost :( , ale libido sa zvysilo prave pocas HAK, no zvysila sa aj celkova citlivost, ako tu uz niektora pisala, ze sa hockedy rozplace alebo ine emocie nou lomcuju, je to hrozne. uz som to vysadila...

bibuus

ahoj ja uvažujem o tejto antik. este som ziadnu nemala .. no tato sa mi pozdava zatial najviac pretoze by sa od nej nemalo priberat len som sa chcela spytat ci ztoho moc rastu prsia pretoze ani to nechcem chcem aby mi ostala postava taka aka je:) pls napiste:)

polianka

zacala som brat yadine vyse pred tyzdnom.po 3 dnoch som myslela, ze sa mi kramy uz skoncili, lenze nebolo to tak a mam ich az doteraz. necakala som, ze budem spinit tak dlho, dufam, ze to po dobrati 21 tabletiek prejde.nemate s tym niekto skusenost???dufam, ze poradite, co a ako na tento druh tabletiek... :( tak som dufala, ze sa ma nebude tykat toto spinenie, no bohuzial, stalo sa tak... :( a este by som chcela vediet, ci druhe balenie mam zacat brat podla pribaloveho letaciku ( je tam napisane, ze na 8 den)? alebo je lepsi na nejaky iny den??? dakujem za odpoved :)

asda

SETKO MAS NAPISANE V PRIBALOVOM LETACIKU: ak ju beries po prvy krat, tak sa zacina brat 1.tbl dnom zaciatku menstruacneho cyklu (teda ked dostanes kramy)...doberies setky (21tbl.)-7dni pauza a na 8-my den zacinas znovu tabletku noveho blistra atd.......ale je tu i ina moznost: a to ze prvu tabletku zacnes brat od 2.-5.dna menstruacneho cyklu, vtedy by sa nemali vyskytnut spinenie pocas cyklu... mne aspon tak odporucil lekar... ale nesmies zacinat brat hak od 6.dna a viac... iba tak ako som napisala...pa

potvorka212

Ak mi prosim vie niekto poradit tak mi napiste prosim ako mam uzivat yadine ak ho idem uzivat uplne po 1 krat a predtym som ziadnu inu antikoncepciu nebrala

sandra1111

Ahojte.
Ja som začala užívať Yadin pred 21 dňami a som s ňou veľmi spokojná. Nepribrala som a nemala som ani niake nežiadúce vedľajšie účinky. A dokonca ani toľko nejem, ako predtým. Ak mám chuť si dať niečo malé, tak je to skôr ovocie ako chuť na sladké. Predtým som tak často nejedla ovocie, ako teraz mám stále na to chuť.