MARTIN_242 kuk sem:-)

Príspevok v téme: MARTIN_242 kuk sem:-)
kacicka

ahoj, citam, ze dost vela radis na fore ohladom chudnutia a zdraveho zivotneho stylu. Velmi chcem schudnut, 5 dni sa snazim nejest sladke a ani ve,mi nezdrave jedla, chodim kazdy den na korcule na hodku a plavat na hodku. Ale potreovala by som niekoho, kto by mi poradil, ako sa stravovat, a podobne- mat niekoho "nad sebou", takeho pomocnika. Neujal by si sa ma???

kacicka

MArtin, si strasne zlaty, dakujeeeeeem. No ja som citala nieco ze dost to je kaloricke, ale ja som myslela, ze len tak za malu misticku rano a zaliat si to kakaom, ze ci tym nieco pokazim- zaroven by mi to nahradilo sladkosti. No ale jasne ze yb som to nejedla kazde rano. Inak co sa chcem este spytat, ohladom polievok, ja milujem polievky a hlavne zeleninovu a slepaciu, su pri chudnuti dobre? lebo ja som schopna za den zjest aj 10 tanierov- obrazne povedane,ale aj to by som zvladla:-)

Martin_242

kacicka: Nič sa nedeje, aj tak sa nevolám Martin, je to len pseudonym :)

tinka228: ten banán naozaj nieje vhodná vec, má až 400 kJ na 100 gramov, samé rýchle cukry, jedine jeden banán namiesto desiaty a nič k tomu.
Zapiť dostatkom vody a oklamať žalúdok, že je plný :)

kacicka

no tinka, tak sme na tom rovnako s tym mliekom, mne staci citit varene mleiko a som hned na zachode- doma sa mi to nestava,ale ked som este chodila na zakladu a na strednu, stacilo prist do jedalne a hned som utekala:-))))

Martin_242

kacicka: Také raňajky môžu byť, len namiesto toho masla skús syr ako som napísal.
Finess musli sú fajn vec, ale sú dosť kalorické, naviac ak si tam pridáme jogurt alebo mlieko či kakao, ten názov Fitness je dosť zavádzajúci.
Každopádne, malé množstvo môžeš.

barbinka: Momentálne cvičím hlavne doma, mám pokazené rameno, takže nepotrebujem a nemôžem veľkú váhu, keď už budem chodiť do posilky, neukážem sa tu :)

kacicka

tinka ty co zvyknes papavat rano? JA mam problem, ze ranajkujem malokedy, i´ba ked som u priatela, vtedy hej,ale doma bezne neranajkujem,aj to je moj problem,a si yb som si mala zvyknut. Inak je pravda, ze ked sa rano naranajkujem, tak mi potom az tak nechuti jest,lebo mam stale pocit ze som plna. Este otazocka, co znamenaju mensie porcie????

tinka228

kacicka ani ja nemôžem mlieko len s kakaom a ešte banánik do toho pomixovať.... ale to by nám Martin dal :-))

kacicka

barbinka no aj o tej diete som citala aj som o nej pocula, znama ju drzala a dost schudla. MAtrin ty co vravis na 90Dnovku?

tinka228

no martin si fakt na nezaplatenie. Lenže ani apetito ani šunku doma nemám takže som zajtra asi bez raňajok (keďže pre mňa nie je jednoduché len tak vybehnúť ráno do obchodu). A čo vravíš na tie sušienky Bebe dobré ráno, čo som spomínala. A cornflakes? A "polystyrénové" chlebíky (keď príde chuť si niečo prehryznúť)?

kacicka

no amrtinko, mala som sice 55Kg,ale jedavala som maximalne tak polievku a nejaky rohlik za cely den, cize uplne nic. Ked som sa normal najedla, tak som vzdy pribrala, tak som sa snazila co najmenej- jasne ze som nejedla zdravo,ale co takej mladej zabe mi to bolo jedno a ani som s anad tym nepozastavila. Uricte si precitam co si radil tinke. Chcem s ata spytat, ci yb mohli byt aj taketo ranajky- kupila som si taky razny chlebik knacklebrot (take platky-tvrdy), velmi mi to chuti, ked si to potriem trochou natierkoveho masla, na to tuniacika vo vlastnej stave a ktomu kopu zeleninky-redkovka rajcinka a zboznujem mladu cibulku-ale to len ked som doma, bo dych nie je nic moc potom. MOhli by byt aj take ranajky? Inak mame doma neco ako fitness musli- len ja nemozem mlieko,len keby si to dam s kakaom,asi by to uz bolo velmi nie? a co by si mi poradil okrem plavania a korcul? Neviem nakolko sa da plavanim vyformovat postava,ale urcite stehna hlavne a brucho chcem aby sli dole. Aj ked cici pojdu asi prve- jedina vyhoda ked som pribrala, ze mi dost narastli cici:-) Ale nevadi, radsej budem chudsia a budem s adobre citit.