Vlasy - ako urychlit rast

filip

Mohol by mi niekto poslat na mail fisip@azet.sk recept na nejaky domaci produkt pre rychlejsi rast vlasov??? Dakujem. Moc Vas prosim velmi pekne

luciaa

prosím vás dá sa používať aj naraz viacej výrobkov na vlasy?mohli by ste mi aj poradit mam riedke polámané vlasy.a ked sa chytím konca aspon 2 mi vypadnu.
lucy654@post.sk

zdravystyl

Cauko ludkovia,

Potrebujete poradit ohladne vypadavania vlasov,alebo potrebuejte aby vam vase vlasky rastli trosku rychlejsie..
Napiste mi bud tu alebo na moj email,email zistite lahucko..

Dikesko,
Krasny dnik,Viki

pipa

Lepsia ako jogurt je srvatka z kravskeho mlieka, alebo aj zincica. Ta obsahuje vela vitaminov. Vynykajuce je to aj do kupela.

brunca

urcite zihlava-najlepsi recept skus si umyvat vlasy iba zihlavovym samponom u mna to aspon zabera,lebo mi dost pomaly rastu vlasy.

denny

bola som u kadernicky a ostrihala mi moje dlhe vlasy..teras ich mam kratke..a potrebovala by som radu ako by mi mohli rast co najrychlejsie..vlasy mi rastu celkom rychlo..ale potrebovala by som to este viac urychlit..pokial by to slo nejaky domaci recept :-)) dakujem

Zenetti

Viete mi poradiť nejaký prírodný gél na vlasy vopred velmi dakujem aj na mail - zenetti@azet.sk.PS:na cene nezaleži

misha

ja by som odporucala THERMAL sampon, je možne dostať ho v lekarni za 109sk, bez predpisu...pomaha pri vypadavani vlasov, podporuje rast, obsahuje vitaminy B5, B1, B2,proteiny a mineraly...

miša

skús si kúpiť pangamín a vlasy ti aj zhustnú aj budú rýchlejšie rásť, stojí asi 80sk a je tam 200 tabliet. Je fakt dobrý a potom ťa neštípu ani komáre, lebo to je vlastne vit. B a keď je ho v tele dostatok tak na teba nejde žiaden hmyz.