Vlasy - ako urychlit rast

edina

Takisto mám problém s vypadávaním vlasov. Pred pár rokmi mi po diéte vypadali a aj napriek rôznym pípravkom sa ich rast neobnovil. Bola by som veľmi vďačná ak mi niekto môže poslať mail s dobrou radou alebo osvedčením prípravkom poprípade nejakým domácim prípravkom. Ďakujem za akúkoľvek dobrú radu.

petronela

Ja som si musela umývať vlasy každý, tak sa mi mastili!Aj pleť som mala mastnu, s akne! Začala som užívať Roaccutan a Minervu! A vlasy si nemusím celý tyždeň umývať, keby som chcela! Ale už pre ten pocit, tak každý 3 deň! Aj na pleť musím skôr používať mastné krémy!

ivetka

Caute. Mam strasne riedke vlasy uz od narodenie a stále viac a viac mi rednú. Neporadí mi niekto nejaký výrobok na rast a zhustenie vlasov, čo fakt zaberá? Prosim na tweetina@post.sk

ania

ahoj.som kadernicka a z vlasami mam uz nejake tie skusenosti..rast vlasov nic neurychli.je to dane geneticky.Niektore vlasy su take,ze dokazu narast len do urcitej dlzky niekedy len 10cm a uz sa zacnu lamat...

stanka ,

ahoj zuzka24, skus porozmyslat nad pricinou, urychlenim rastu sa nic nevyriesi, ked si ich neprestane trhat. Nie je to najprijemnesie,ved si ublizuje.Drzim palce