Vlasy - ako urychlit rast

*alex*

cawte mala som vlasy po zadok.Ked som isla asi pred tyzdnom asi ku kadernicke tak mi moje krasne dlhe a jemne vlasy ostrihala na jezka a ja som chcela iba skratit asi bola hlucha!!Strasne daco vyzeram ako chalan!!!!!!!!!!!!

katika

AHOJTE NEVIEM CI TO V TEJTO DOBE VEDIA VSETKY KADERNICKY TAKTO DORIADIT LUDI..NECHAPEM MNA VZDY OSTIKAJU VIAC AKO CHCEM..SU TO ASI ZAVISTLIVE KRAVY...ALEBO SOM MOZNO JA NAROCNA ALE TAK CI TAK SOM ZATIAL BOLA NESPOKOJNA...HMM NO NEVIEM...JA BY SOM TIEZ CHCELA NEJAKY PRIPRAVOK NA RAST VLASOV,,,

steffi

mylsim si ze rast sa tazko da ovplyvnit to skor si myslim ze to je danne v genoch a to tazko nejako ovplyvnit, a reklama robi svoje ale to je len podla mna reklama:)

sandy

Bola som u kadernicky mala som dlhe vlasy ale kadernicka ma ostrihala uplne na kratko a vypadam strasne strasne hrozne.
poradil by mi niekto nieco na rychlejsi rast vlasov??? PROSIIIIIIIIIM

lenkau

ahojte.mam okruhlu tvar,polodlhe a strasne jemne vlasy,ktore len tak lezia.vie niekto¨o nejakom vhodnom ucese?co by bolo asi pre mna dobre?

iviota

bola som u kadernicky a ta ma ostrihala vlasi niekde as na janka. Vyteram s tym ucesom strasne neporadil by mi nieko este nejaky domaci recept? dakujem

angellynn

Ahojte všetci čo mate problemy s riedkymi vlasmi. Z vlastnej skusenosti viem, že veli pomaha vitamin B a tak isto zdrava strava a vela tekutin. Je to o zdravi. Tym sa uzdravi aj pokožka hlavy a vlasy začnu rasť rychlejšie. A ešte odporučam žihlavovy šampon. :-) majte sa.

ytka

jeden ludovy liecitel mi doporucil-1 hrsť žilhavy 1hrsť brezovych listov za lyžicu lopuchoveho koreňa nasekaneho.povarit v 1 l vody 10 min. po umytí oplachnuť touto zmesou.nezmyvať.treba aspoň raz za tyždeň,určite vam vlasy zosilneju zhustnu a tym aj narastu