Vlasy - ako urychlit rast

eeee

aj ja som raz bola u kadernicky a mala som vlasy skoro po pas a ostrihala ma po plecia ato som iba chcela skratit..a teras som sama kadernicka...na trhu neexistuje ziadny pripravok na rast a hustotu vlasov to su vsetko len reklami.kazdy musi nejako zarobit..kadernicka ma tiez toho niekedy plne zuby ale nemyslite si ze vam chcu zle alebo vam zavidia..kadernicka vam nevidi do hlavy aky chcete uces!!!vy jej ho musite poriadne opisat lebo ak nie,tak sa potom necudujte ze vas doriadi!!!su zadane tri zakladne strihy a z toho vznikaju vsetky ucesy co maju ludia na hlave!!!takze tak...

pumagirl

fuu ked kaderníčka ,,doriadi" človeka je to naozaj hrozné...teda nie že by sa mne niečo také stalo...ale tiež som velmi v živote nemala štastie na kaderníčky :( no potom som našla takú super kaderníčku!juj som takaaa happy...vlastne je to kamoškina segra a odvtedy čo som u nej bola po prvýkrát už by som k inej nešla! presne vie ako ma ostrihat tak,aby to bolo super a mne sa to lúbilo..dokonca som si u nej dala robit aj melír ktorý vyzerá super...takže som hrozne rada že ju poznám ako kaderníčku..a poviem vám neprehánajte to s farbami a melírmi!to mi dokonca aj ona radila...lebo o pár rokov sa môže stat,že sa vám vlasy radikálne zničia a potom už bude neskoro pre plač...:) a wed každý sme aký sme :)síce málokto je spokojný s výzorom,no neni radšej dôležitejšie čo máme v hlave?

Alice

no ako tu citam,mam pocit,ze väcsina kaderniciek je na jedno kopyto.mna teda poriadne doriadila.ale su aj dolezitejsie veci :)

sisuša

Caute ludkovia,strasne by som chcela aby mi rychlo narastli vlasy,predtym som sa dala ostrihat..a potom mi narastli trochu,lenze mali otrasny tvar,a strih,a thak som sa dala este raz ,lenze to bolo prilis kratke,a teraz zase cem aby mi narastli.....ale viem zo to dopadne thak ked budu v tom stadiu ze budu po ramena alu budu mat skaredy strih...a neviem ci je pravda ze zihlava,a taketo sprostosti,prosim poradte nieco fakt ucinne!! moc prosiim...dikss!!...=)

damka

tak mna kadernicka tiez dnes poriadne doriadila ked som jej powedala nex mi ix skrati asi o 2-3 cm a ona mi ich ostrihala tak ze vyzeram ako pazatka z rozprawky... :( a na rast vlasov fakt pomaha zihlavovy sampon alebo vyvar to mam fakt vyskusane a teraz to aj budem potrebovat..

lola55552

kocky,najlepsi je BIOHAR z lekarne,stoji 150 sk,a fakt vlasy rychlo rastu a su kvalitnejsie...Zihlava tiez zabera...

čiernoočka

Ahojte,na rychly rast vlasov pomaha žihlavový sampon,popripade oplachovat vlasy po zmyvani žihlavovym odvarom a kazdodenne masaze vlasovej pokozky,ktora sa dobre prekrvi ale tiez je rpavda,ze je to aj v genoch.

bodka

vždy som chcela byť blondína, teda vždy som aj bola, ale teraz som si dala urobiť druhý melír a mám strašne zničené vlasy, sú úplne chemlónové a preto by som chcela aby som sa čo najskôr dopracovala k mojim pôvodným vlasom. poradte mi nejaký osvedčený trik na rýchly rast. Ďakujem