Vlasy - ako urychlit rast

jajaja295

dnes mi prisli vitaminy Holland & Barrett Mega Vitamins for the Hair Caplets a zacinam aj brat tinkturu od kapucinky, cize tam za mesiac mozem dat info, ci mi pomohli na vlasy, ktore mi momentalne dost padaju

mariapot46

Ja som tiež počula dobré recenzie na tie dixi šampóny, no viem že obsahujú dosť chémie lebo strašne penia tak neviem čo si o tom myslieť ... mám aj ja doma žihľavový a sem tam používam ale nie pravidelne. Boy261 kúp si vitamíny tie ti dajú vlasy dokopy, ale z lekárne nie dáke zázraky cez net :) všetky sú založené na rovnakom princípe každý sa len trochu odlišuje a čo sa týka cenovej hladiny najlepšie sa mi zdá byť donnahair, tak si to pokukaj.

boy261

prosím poraďte mi. mal som krásne polodlhé vlnité vlasy ale v poslednom čase sa mi akosi zhoršila kvalita, rýchlo sa mastia, strácajú na objeme, sú vypadane, polámané, pri umývaní a sušení sú zlepené a ťažko sa rozčiesajú, po umytý rýchlo prestanú držať tvar. používam fén a žehličku len výnimočne. dlho som používal na vlasy Shaumu ale teraz mám pocit že mi prestala vyhovovať. môže tá zmena súvisieť s pasivnym fajčením? okrem toho pred pár rokmi som sa presťahoval z vidieka do Bratislavy a teraz nedávno do Prahy. čo je zaujímavé tak sa mi vôbec neštiepia končeky aj keď som dlho nebol u kaderníčky... poraďte mi pls

monka111

Ahojte,,recept na urýchlenie rastu vlasov naozaj existuje a funguje,,ja som tiež tomu neverila chcela som rýchlo dlhe vlasy(aspon po podprsenku na chrbte)a nevdela som ako na to,,popozeral som par článkov na netea tu ej výsledok,,nič drahe,,,skárka šampony DIXI brezový a žihlavový..striedat potom som si kupila lopuchový šampon(dostat v lekárni)a k tomu ešte sipane čaje žihlava lopuch breza z toho si spravím čaj a pri každom umívaní oplachujem(pre bližžšie info ma kontaktuje na meil)plus ešte tabletky zinok to je na valsy a nechcety a za necel 2-3m som spozorovala rast vlasom aspon o 5-6cm..ktomu valsy nefarbím žehlím len max 1raz do týždna používam balzamy..malokedy fenujem

Michellec

Rast vlasov a reakcia na určité produkty je u každého individuálny, a podmienení mnohými faktormi (ako sa stravujete, obsah výživných látok, v akom ste prostredí, genetická predispozícia atd.) Možno budete prekvapená ale neporadím vám žiadny drahý produkt z drogérie alebo lekárne. Je to olivový olej. Vmasírujete si ho jednoducho do pokožky a môžete aj do končekov vlasov (okrem toho, že budú rýchlejšie rásť, lebo masáž podporuje rast vlasov pretože pokožka sa prekrvuje, tak budete mať jemné a lesklé vlasy bez roztrapkaných končekov). A okrem toho samozrejme vyživovať aj zvnútra tela vitamínmi. Jáj a predsa len niečo z drogérie, predávajú takú vlasovú vodu od ALPY za..ja neviem niečo okolo eura, na rast vlasov, aj to pomáha.

ibed

kedy je najbližšie lev alebo panny a mesiec je v nove ... potrebujem sa už teraz niekedy v najbližšej dobre ostrihat a neviem kedy sa to oplati

Excita

Ja som pouzivala predtym tie najdrahsie spickove vyrobky a vlasy mi aj tak velmi nerastli a jednu dobu aj extremne padali... mne skutocne tiez pomohla priroda. Najlepsie na mna posobi Capillan-sampon aj balzam si davam vzdy... ked sa mi chce, votriem si do vlasov aj lopuchovu vodu...odvtedy uz nemam mastne vlasy ihned na druhy den a mozno si to namyslam, ale ozaj mi podstatne narastli-vidim podla fotiek.