Vlasy - ako urychlit rast

majka89

zdravim....chcem sa opytat ci mi k rastu pomoze uz spominany žihľavovy šampon a ci nepomaha aj žihľavovy čaj....pocula som aj o nejakych tabletkach ci presnejsie kapsuliach ale neviem ci sa mi oplati kupit si ich

jula

cawtw...chcela by som sa spytat zze ci je naozaj pravda ze zihlavovy sampon pomaha zrychlit rast vlasou...prosim odpiste mi ... pls.. :))

slniecko18

neuverite mi, ale ja si svoje vlasy uz asi pol roka najprv vyfukam(kvoli objemu) a neskor si ix VZDY vyzehlim.....a tym jak si tie vlasy pri tom zehleni taham, tak mi ryxlejsie rastu...znie to mozno dost nenormalne, ale je to tak....a este je tu jedna moznost a to kazdy mesiac ist ku kadernikovi, aby vam ostrihal trosililinku konceky...verte mi funguje to...ja to tak robim uz pekne dlho a vlasy mi rasu stale ryxlejsie a ryxlejsie :o))) este pred 7 mesiacmi som mala vlasy skoro az po zadok, ale dala som sa vtedy ostrihat a mala som vlasy az po plecia a teraz? teraz ix mam skoro po krize a je to supa....neviem ci je to tou zehlickou(lebo okrem toho tahania, vas aj "zbavi" rozdvojenyx koncekov, ale aj to zavisi od znacky a typu zehlicky) alebo je tu aj dalsia moznost a to, ze si davam kazdy mesiac ostrihat konceky!!!

ariela

Treba vyskusat ceramidove a vitaminove pripravky firmy MATRIX raz mesacne.Dostat ich len v znackovych predajniach a vybranych kadernictvach.

linduska

ahojte...zaciatkom maja som bola u kadernicky,povedala som jej ze si zelam len ofinu trocha skratit a ona ma ostrihala uplne inak..vzadu mi nechala dlhsie vlasy a na temene mi ich skratila...teraz by som velmi chcela vratit cas no neda sa to a tak som sa teraz zacala o tie vlasy starat a pouzivat rozne pripravky aby som im pomohla k lesku hustote atd...no ak prosim poznate nejaky pripravok alebo recept ako urychlit rast bola by som velmi vdacna..napiste mi prosim na mail lindushka4@azet.sk dakujem bola by som veelmi vdacnaa

kadernicka

no ,predovsetkym ti chcem povedat,ze vlasy nie su nohy,a urcite dorastu,ale kedze ta trapi dlzka tvojich vlasov tak ti jedine mozem odporucit denne masaze pokozky vlasovou vodou napr.lopuchova,lebo kazdda masaz prekrvuje pokozku cim sa podpori rast vlasov,ale necakaj zazraky,treba len vydrzat poripade sa uspokojit nejakou peknou parochnou,co tiez si myslim nie je velmi dobre,lebo vlasy pod nou nedychaju...tak,ze jedine vydrzat!!!