Vlasy - ako urychlit rast

poliewoocka

Kup si lunarny kalendar a vzdy ked bude lev daj si ich podstrihnut-budu rast rychlejsie a budu pevnejsie,lesklejsie a zdravsie.Na raka a ryby ich ani neumyvaj!!!Vela stastia dufam,ze ti to pomoze no musis to dodrziavat...

romana

Ahojte..minule som bola u kadernicky no nedopadlo to dva x nadherne..bola som otrasena este potom-este aj som a uz presli 2 mesiace :-(..hoci su prazdniny ale velmi by som cela aby sa mi ten rast zryychlil a vlasky boli opat fajn...poradte ak mozete dikees paa

jama

slniečko18, ty teda musíš mať pekne hnusne vytahané vlasy, toto je najväčšia blbosť čo som tu za život čítala,

ruzova

ja som si nedavno kupila v lekarny taky vlas.stimulator na urychlenie rastu vlasov.spitaj sa v lekarny tam ti poradia.a ber aj tabletky na vlasy.

agina

Ja mam tiez dobre skusenosti s pripravkami Matrix.Inak v zime vlasy rastu vseobecne pomenej a v lete viac. V priemere sa pocita tak 1cm za mesiac.

lindus

Ahojte..Uz mi od strihania ubehol mesiac a nieco,vlasky zacali dufam ze podrastat uz..Ale nevydrzim taku dlhu dobu-potrebujem nejaky fajny zaruceny recept UCINKUJUCI !!! prosiiiiiim