Vlasy - ako urychlit rast

simona

Ja beriem B-komplex.Stojí okolo 30 Sk.Čítala som,že na rast vlasov je fajn vytamín B.A pomáha aj keď sa lámu nehty a pod.

RNG

Zihlava a praslicka obsahuju kremik(silicone), ktory je potrebny tiez na rast vlasov, su ludia, co ho maju nedostatok.

zuzana765

Pre rýchlejsí rast vlasov treba brat minerali,najlepsi je zinok,ten je velmi dobrý i na nechty a pokožku taze zinok a este si kup zihlavový caj krorý ti prečiti organizmus a tie minerali sa potom lepsie vstrebavaju a tym urýchluju tento zdlhavejsi proces

anka

umyvaj si vlsy v zihlave..teda prhlave..zalej za dve dlane natrhanej mladej prhlzvy pol litrom vodz a oplachuj pri sprchovani..aleob obycajny zihlavovi sampon dixije tiez faj..

qwerty

slniecko18: holka zlata, caste fukanie a zehlenie ti tie vlasky len oslabuje a kazy konceky...ziadna zehlicka ti nezacely konceky tvojich vlasov...vsak tie vlasy sa palia..nechapes? a ze si ich takto tahas a davas furt strihat..mno ale v tom strihani byt nieco moze...kedze vlasy podstrihnes, tak su zdravsie a naozaj o kusocek rychlejsie narastu...ale, ked si ich budes takto furt strihat...dockas sa vobec dlhych vlasov?! :D a len tak mimochodom...nie si nahodou blonzka???

a27z

A nevieš mi prosím Ťa ešte poslať aj kontakt na niektorý z tých obchodov?Som z Trnavy, ale do BA skoro vôbec nechodím, takže neviem ani kde to je...

RNG

Doplnkove obchody su lacnejsie, nez lekarne.Ak nie si v Bratislave alebo Lucenci, zatelefonuj tam a zariad si dodavku postou na dobierku.

a27z

Diky RNG...Pozrela som na tom googli a pise sa tam o tom, ale neviem ako si ich môžem objednať?Myslím tie mega vitamins for hair.Alebo to dostanem v hocijakej lekárni, prosím ŤA?

RNG

Ber vitaminy na vlasy.
Hladaj na google.sk pod:
doplnky, vitaminy na vlasy
( napr.Mega vitamins for hair je dobra a silna zmes)