Vlasy - ako urychlit rast

a27z

ahojte, nevie mi niekto poradiť, čo fakt zaberá na poškodené vlasy, ktoré sa lámu? ako ich mám posilniť a ako by som mohla dosiahnuť, aby boli hustejšie...Nejaké osvedčené domáce recepty, alebo aj nejaké prípravky,ale niečo čo hlavne naozaj zaberá...

sedmokraska

ahoj tanicka, ja som tiez tanicka...
ja pouzivam tabletky v lekarni stoja najlacnejsie asi 70sk.Su aj drahsie 2000
Ja pouzivam take 140sk-az 300.Zalezi na tebe kolko do seba investujes.Je dobre davat si tabletky.Velmi vyzivuju vlasy a su dost ucinne.Vlasy rastu rychlejsie a su ovela,ovela zdravsie...

tanicka

ahojte mne rastu tiez velmi pomaly vlasy mam ich dost kucerave ale nechcem si davat tie smradlave sampony ja uz som si zvykla na ten svoj co sa tyka tych tabletiek co stoja asi v lekarni?

tanicka

ahoj mam problem mne rastu tiez velmi pomaly vlasy mam ich dost kucerave, ale nechcem si davat nejake smradlave sampony ja som zviknuta na ten svoj co sa tyka tych tabletiek co stoja asi?

RNG

Vlasy rastu zvnutra, tj treba ich zivit zvnutra.
Doplnky potravin specificky na vlasy alebo kombinacia vlasy koza nechty.
Lekarne nie su najlacnejsi zdroj, hladajte aj v doplnkoch potravin, na to su dnes uz viacere obchody.

****

slniecko18 vlasy ti rastu rychlejsie lebo to mas pravdepodbne v genoch urcite to nieje tym ze si ich tahas a vlasy tym podla mna len poskodzujes a neni to podla mna ani tym ze si ich podstrihujes_podstrihovanie vlasov vlasy uzdravuje a nemas rozstiepene konceky ale nerastu ti preto rychlejsie

sedmokráska

Na urýchlanie rastu vlasov pomáha pantenol je to aj šampón aj tablety.Ja tiež používam šampón reghaar je pripravovaný podla špeciálnej receptúry žihlavy a lopúcha.Mne to veľmi pomáha.Tiež som mala pekné dlhé vlasy a dala som sa ostrihať.potom som to ľutovala...

brokeninside

necital som to tu cele, ale mozem poradit, ze na rast vlasov je dobre umyvat si ich zihlavovym cajom. je to lahko dostupne a pomaha to...