Vlasy - ako urychlit rast

studentkaaa

daj sa ostrihat, nemusis rapidne, ked pribuda mesiac...vtedy ide vsetko rychlejsie - rychlejsie rastu vlasy,ale aj sa viac pribera

mariusik

awojte vsetci:) uz zas sa mi po vcerajsku obnovila trauma z kadernikov...ja uz vazne nechapem,preco su take tie kadernicky blbee..asi vazne zavidia...poviem jej,aby mi nebrala vela z dlzky,ale ona nie..neda si povedat...a opat z mojich krasnych dlhych vlasov mam kratke po plecia...co mam orbit?cem ich naspat,ale to sa uz bohuzial neda..tak dajte mi radu,ako mi budu ryhclejsie rast...prosiiim

ramona

Dnes som bola u kadernicky a tak ma doriadila,ze az.Mam ovela kratsie vlasy,ako som si predstavovala.Tie kadernicky su fakt blbe.Poradte mi ako mi narastu rychlo vlasy.Prosim

adka151

ahojte,mam problem welmi mi vypadavaju vlasy a mam ich moc riedke:(a aj welmi pomaly rastu...co mam robit aby mi zhustli a rastli rychlejsie?

nikusa

Ludia dala som sa ostrihat a je to desive..dajte nejaku radu na urychlenie rastu vlasov...ale nechcem ziadne tabletky..pls..suuurne...ozyvajte sa mi

vaileri

ahojte ja som kadernicka a ja vam mozem odporucat castejsi masaz hlavy a pouzit prirodne pripravky na to ktore sa daju dostat uz aj v lekarni take prirodne vody...ale nezehlite si lebo vlasy sa znicia a budu sa lamat...