Vlasy - ako urychlit rast

sisa61112

MOZETE MI PORADIT CHCEM SI ZVETCIT PERI SOM V ZAHRANICI MOZEM SA SPOLAHNUT VIETE DAJAK NEDVOVERUJEM TU NIEOM DOMA A TAK MISLIM ZE MOZU DVOJST KOMPLIKACIE

capillan

poradim vam vsetkym,zacatkom maja som bola u kadernicky a ta ma doriadila vyzerala som jak debil z dlhych vlasov na kratke proste nezvyk,pouzivala som brezovu a lopuchovu vodu striedala som to tak isto aj lopuchovy a brezovy sem tam zihlavovy sampon,a teraz ked mi us narastli a opat sa vracaju do povodnej dlzky pouzivam sampon pre rast ale aj vyzivujuci z lekarne CAPILLAN ziadny iny vyrobok mi nepomohol tak ako capillan..:-p

RNG

Prava brezova voda(ziskavana na jar navrtanim dierok do brezovej kory)ma liecive vlastnosti hlavne pre obsah vzacnych sacharidov(napr xylitol) a tiez liecivych latok(napr betulinicka kyselina)
Zivice viacerych stromov sa pouzivaju ako prisady do dobrej kozmetiky pre ich liecive vlastnosti Proti psoriaze, plesniam, supinatke,su dokonca antiviralne)
Zialbohu, dobrej kozmetiky je malo, zlozenia sa casto menia na zvysenie zisku

annnka

A co brezový šampon a brezová voda?Pomaha to????Ja som to pocula,ale neviem ci je to tak naozaj.Nevie niekto????

RNG

Lili, existuju vitaminove a mineralove zmesy navrhnute specificky na vlasy, na kozu , na nechty.
Najdes ich v doplnkovych obchodoch pod menami, na co su urcene, nap. Mega vitamins for hair, alebo zmes Hair, skin,nails.

lily...13

je fakt dobry ten zihlavovy caj alebo tie vytaminy b-komplex??...sice mne rychlo rasstu vlasy ale nenesiem pohlad do zrkadla...cem ich mat dlhe..poradte