Vlasy - ako urychlit rast

kajka22

prosím pomôž chcem prídavok či tabletky či iné pomôcky na podpora rast vlasov,ale chcem najrýchlejšie podporiť rast vlasmi,prosím čím skôr vopred poradiť o radu....

=)

aojte...tak ako to tu citam mal som podobny problem...na looku mi dost zalezi a ked mi pristrihla zle vlasy bol som zufaly...dost som studoval a zistil som ze vlasom pomaha masaz a vitaminy...tak preco to neposjit ? cez den si trikart zmyte vlasy a vtierajte si do nich klasicky krem ktory ma tieto vitaminy...;)

lilun

Na rychlejsi rast vlasov nic neexistuje. Vsetky vyrobky maximalne zlepsia kvalitu alebo prispeju k hustote. Ale na to, aby rastli rychlejsie nie je zatial nic. Ono sa to totiz neda, bo je to dane geneticky.

pajka

mne velmi pomohol revalid, ale len do casu pokial som ho jedla. ked som prestala vlasy zacali padat znovu. teraz skusam homeopatikum silicea D12.A do valsov ampulky migliorin. zatial nist. ale este to jem len 2 tyzdne.

lucia19

Dobry den, potrebovala by som radu ohladom správneho doplnku pre rast vlasov. Momentalne pouzivam tabletky INEOV na obnovenie hustoty vlaskov /pretoze caste farbenia mi ich ponicili a ony zredli/ pozna niekto pripravok na rychlejsi rast vlasov? /najlepsie taky s ktorym ma dobre skusenosti/ Odpoved mi pls posielajte na luciamail@centrum.sk dakujem

macko-usko

ten zihlavovy vyvar urychli rast vlasov??ci jako to je?lebo potrebujem aby mi narastli vlasy bo som sa musel dat nakratko ostrihat:(

momoooooo

a čo sa týka rastu vlasov mne vlasy rástli rýchlo a teraz len tak priemerne a po melíre sa mi hrooozne polámali vlasy a som si na ne kúpila taký sprej gliss kur a pomohlo no a potom som si kúpila k tomu šampón a ten mi ich ešte viac polámal a na koniec som si kúpila Biohar a ten mi to zregeneroval a rýchlejšie mi rastu a teraz používam 1x do týždňa ŽIHĽAVOVÝ VÝVAR a každý deň BIOHAR je výhoda že ide aj do suchých vlasov takže tieto prírodné cesty sú najúčinnejšie a pomerne lacne

momoooooo

ako som is tak čítala tieto odkaziky tak som vyčítala že veľa z vás sú nespokojé s kaderníčkami.Napr ja som bola u jednej kaderničky a ona strihala len take babky a mna ostrihala prišerne mi to skratila a dako divne spostupnila mno a potom som šla do HAIR CITY a tam ma tak dobre podstrihli