Vlasy - ako urychlit rast

Adri11

Katryna a to aku vodicku, akej znacky? Lebo na tej od Luny je upne jedno akej farby mas vlasy, to je na vsetky typy vlasov.

katryna

mam svetlo-hnede vlasy a chcem si kupit tu zihlavovu vodicku ale pise sa tam ze na tmave vlasy....tak teraz neviem :(((

agaven

ziklava umyvaj vlasy davaj brezovu vodu a to aspon 4 mesiace a vmasiruj do vlasov pomaha je to taka voda v drogerke kupis brezova voda bylinna pomaha možes mat lupiny ale to nevadi potom si umy vlasy sampon kondic tak rano si daj vodu a vecer daj sampon ... inak je to dobre aj proti padaniu vlasov

Adri11

No tak to Ti zavidim, tie vlasy po pas:), ja mam tak po lopatky, takze si este pockam:) Vyskusaj, ak nie pouzi aj kondicioner, mozno je to aj tym, ze ja som vzdy kondicioner pouzivala malo, nikdy som nemala velke problemy s rozcesavanim. Vmasiruj si tu vodicku to umytych vlasov a mne dokonca staci, ked si ich "rozcesem prstami", no uvidis, v kazdom pripade su tie vody vyborne, brezova na lesk a pruznost,a aj brani masteniu vlasov a mne sa velmi paci aj vona:)

Adri11

Ano aj:) Viem , ze ich maju aj spolu s vodami v 101 Drogerie, alebo ich mozes kupit aj v lekarni. Su to sampony pomerne velke 430 ml, okolo 1,70 eur, ale maju ich aj v mensom baleni, ale urcite vyskusaj aj tie vlasove vody,su fakt skvele:)po pouziti samponu mozes mat pocit, ze mas take zlepenejsie vlasy a prave ta voda je super na rozcesanie a najlepsi pocit na tom vsetkom je, ze je to bylinna vlasova kozmetika,bez silikonov....

Adri11

Vrelo odporucam sampony znacky Luna/ brezovy a zihlavovy striedat/ a rovnako vlasove vody tej istej znacky ,pravidelne nimi masirovat pokozku hlavy. Mimochodom brezovy sampon ma neporovnatelne krajsiu vonu ako brezovy DIXI.Ked som porovnavala tieto dva brezove sampony, tak som si vsimla, ze na sampone DIXI nie je v ingredienciach vobec napisany extrakt z brezy,na rozdiel od brezoveho LUNA a ta vona sa tiez neda zrovnavat.
Cele roky som bola zatazena na drahe sampony , kym som nezistila , ze prirodne a v podstate lacne obycajne sampony su tie najlepsie, teda aspon pre moje vlasy:) a vlasove vody su skutocne elixirom na vlasy, ani nemusim pouzivat kondicioner, pretoze ked si dam vlasovu vodu po umyti , bez problemov ich rozcesem:), nehovoriach o kvalite vlasov, ktore zhustli a su krasne leskle a konecne som s nimi po dlhej dobe spokojna :)

kika32

Mne pomohol triaktivin sampon. Nieje ho velmi dostat, maju ho iba v niektorych lekarnach.Pouzivala som ho skoro 2 roky. Prestli po nom vlasy tak rychlo masniet a aj sa zvacsili v objeme