Vlasy - ako urychlit rast

weeeejaa

In: mylím, že je to jedno, kludne ich môžeš aj striedať. na brezovom šampone je napisane že ras vlasov podporuje ale mne velmi nepomahal
na žihlavovom dixi šampone nie je napisane že je na rast vlasov ale mne pomaha(o ťihlave je známe, že prospieva vlasom)tak ich skús striedať :)

moje

No ako neviem, či pomáha dixi žihľava aj na rast vlasov, lebo sa dávam pravidelne podstrihávať, ale čo sa týka toho, ako pôsobí na vlasy, je to ten najlepší šampón. Mala som všetky najdrahšie a najlepšie značky šampónov, no nič sa nevyrovná tomuto žihľavovému zázraku, ktorý stojí smiešnu sumu a v reklamách som ho ešte ani nevidela nikdy. Jednoznačne je najlepší pre mňa.

weeeejaa

salka vlasy mi od neho nemam mastne praveže sa mi zda, že je to ešte naopak. ten šampon podla mna funguje... ked si s nim vlasy umývam napr. v nedelu a potom v utorok alebo v stredu tak ked si vlasy zmývam stále z nich cítim tú žihlavu a ide mi z nich aj trochu peny takže ten šampon pomaha určite... a dostaneš to kupiť v drogerii a vyde ťa to maximalne do 2 eur... neviem ako na tvoje vlasy ale na moje to zabera... všimli si to aj baby z triedy že mi vlasy trochu narastli:)

angela0000

bože!!! vy ste ale....žiaden "zaručene dodry šampon na urychlenie vlasov neexistuje!!!" je to len vymysel firiem aby si to ludia kupovali. Je to predsa nemozne

salka

weeeejaa... no mne tiež vôbec nerastú vlásky, tak asi vyskúšam ten šampón, len sa chcem ešte opýtať, či ti od neho nemastnejú vlasy. Takže ten šampón a vodu tiež kúpim bežne v drogérii, že?

weeeejaa

mne na rast vlasov neuveritelne pomohla žihlavová voda na vlasy a dixi šampon tiež žihlavový...vlasy mi za necelé 2týždne narástly asi o 0,5 cm čo je u mna pokrok pretože vlasy mi vobec nerastli... tú vodu si dávajte 2x denne,šampon nechajte 5minut posobiť a uvidite rozdiel... vlasy sa mi aj zregenerovali tú také fresh :D

salka

www.vlasovakura.sk...

tu je ešte šampňon, kt. je dobrý ma rast vlasov. aj by som skúsila, ale je drahý, tak najprv si chcem o ňom zistiť čo najviac. nemal ho niekto?

salka

zabicka1611... mne nerastú vlásky takmer vôbec už dosť dlho, takže mám z toho hlavu v smútku. čiže mám si kúpiť tú vodu luna? alebo čo by si mi ešte odporúčila?