Vlasy - ako urychlit rast

zabicka1611

moja skusenost s vlasovou vodickou Luna je skvelaaa!!! pouzivam ju uz dost dlho (cca 2roky)Vypadavali mi vlasy hrozne velmi (az som mala strach ze si budem musiet kupit parochnu) a zihlavova vodicka mi v tomto pomohla dost..prestali mi tak vypadavat a zmenila sa mi tak trosku aj struktura...uz sice nepouzivam len zihlavovu, aj lopuchovu som skusila a teraz mam zas s olivovym olejom..lebo blizi sa leto a na suchsie vlasy to je fakt skvele...ja si to chvalim hoci moja kamoska to nemohla pouzivat ze vraj jej z toho smrdeli vlasy ale to je hovadina..to vyprcha behom 1-2 hodin!! :)(a ked uz tak mojmu priatelovi sa ta vona praveze paci :DD ) ja len odporucam, aj mi z toho rychlejsie vlasky rastu...poznam to podla toho ze si vlasy farbim na cierno a sama vidim ze po par tyzdnoch to uz riadne vidno odrastene!! ale som len rada, aspon budem mat konecne dlhe vlasky ako som vzdy chcela :))

teri

Zdravim, hladam vyucenu kadernicku z Bratislavy, ktora pride ku mne domov - potrebujem farbenie a strihanie.. Prosim pisat emaily na snoopy-nko@azet.sk

mia

no a k tej vodicke luna za 1€, uz som citala vela pozitivnych reakcii, viem, ze je okrem zihlavovej, aj lopuchova...tak ked niekto nema cas na odvary, asi dobra alternativa...