Vlasy - ako urychlit rast

Rebelle

RNG: Ajaj, to s tou rakovinou som nevedela, pardon. Vsade som citala same chvalospevy na tofu a aka je soja zdrava, a tak som sa potesila informacii o blahodarnych ucinkoch na podporu rastu vlasov. Ved priemerna rychlost rastu vlasov je 1cm za mesiac a mne na ofine vyrastlo 5cm za 2 mesiace. Vedel by si snad poradit nejaky bezpecnejsi sposob, ako popohnat tie lenive korienky vlasov k aktivite? Dakujem

RNG

rebelle, zialbohu prohormonalne latky, fytoestrogeny v soji zvysuju rychlost rastu aj rakovinnych buniek, preto osobne by som to neodporucal.

Rebelle

Vsetkym dlhovlaskam pozor! Rast vlasov urychluje aj to, co aplikujeme zvnutra, nielen zvonku. Treba vraj jest vela soje. Mam dlhe vlasy, ale pred dvomi mesiacmi som si dala ostrihat ofinu, asi do vysky oci, ale hned som to olutovala, ta ofina mi nesvedci. Rozhodla som sa jej zbavit a zacala jedavat sojove jogurty skoro denne. Presli dva mesiace, dnes mi ta hlupa ofina siaha po koncek nosa. Az si ju o mesiac budem moct vlozit do ust, opat vam napisem. A tak, dobru chut, mile rusalky.

AduSinQa

plsss.....dala som sa ostrihat na kratko..a cem spet svoje dlhe vlasy...neviete ako mi do 1 az 2 mesiacov mozu narast asi o thych 8-10 cm?????pls poradte....napiste mi na email themari12345@azet.sk.....dakujem

BarBie:D

caftee.:D::D newee mi niektoo poradiit faakt dobry sampon na rychlejsi rast vlasov???:D dakujeem...odpisujte mi prosim na pokec na nick KuNgFuPaNd_A ...dakujeem..:D

:)

ja si chcem kupit ten sampon revalid ale neviem ci bude zaberat alebo si mam radsej kupit tie tabletky aj ked to je risk vyhodit tolke peniaze ak mi nakoniec nepomoze

Melanka

Veľmi účinná je žihľavová tinktúra.
Návod na prípravu zihlavovej tinktury som našla napríklad na konci tohto článku: -odkaz odstránený-

ellen-ma

Veľmi by mala pomoct prava domaca žihľavová tinktúra. Návod na prípravu som našla napríklad na konci tohto článku: -odkaz odstránený-