Vlasy - ako urychlit rast

mia

na urychlenie je najlepsia zihlava alebo lopuch, susene, a urobit si odvar, kazdy vecer treba potriet hlavu.
zihlava je lepsia na padanie, lopuch na zrychlenie a obnovu rastu vlasov.
alebo si treba zohnat vodicku, obsahujucu jedno alebo druhe.

tyrusqa

ja som vodu luna videla aj v nacheme,aj v 101 drogerie,aj v tescu-zvykne byt vylozena v regaloch v najnizsej policke.

sweet_lolitta

KARIN> mam nick aj sisssa, odpisem ti odtialto... Vlasovu vodu LUna som kupila v tescu za 1 euro. Inde som ju nevidela v drogerkach

tyrusqa

nema sa zmyvat, to je jasne..nechava sa posobit..a mozes bud po umyti,ale niekto ju pouziva denne.takze kludne aj nie len po umyti.

adina

ja na zlepsenie kvality vlasov pouzivam vlasovy balzam, myslim ze je to znacka genera, ale musim povedat ze je skvely a nevyrovanaju sa mu tie co maju taku reklamu v telke, stoji okolo 3 €

lilinka

ja som si kupila tu brezovu vodu DIXI.zatial som ju použila len raz ale chcela by som sa spytat ci sa ma po naneseny aj zmyvat alebo nie..nanasa sa to zmývaný wlasov?? alebo kedy chcem..a ten capilan sa predava v takej priesvitnej flasticke??lebo na nete som nasla v takej bielej ale ten nemožem nikde zohnat..dakujem za odpoweeeed =P

lenusqa

mne dost pomaly rastu tiez vlasy ale odkedy si ich pravidelne striham vlasy su lepsie a mam pocit, ze aj rychlesjie rastu, takze vlasy si treba strihat nikdy som tomu neverila, az kym som s tym sama nezacala..