Vlasy - ako urychlit rast

Lucinka33

jedna baba pisala minule na fore taky recept proti vypadavaniu vlasov. ja som neskusala, tak neviem, ale zaujalo ma to. Pozri hned posledny prispevok v tejto teme: www.zdravie.sk

:)

a ja by som potrebovala niečo proti vypadávaniu vlasov ešte pred pol rokom som mala krásne husté vlasy a teraz o takmer polovicu menej :( chcem si kúpiť tú lunu ale newiem ktorá z nich je na vypadávanie poradte prosíím ... a ten šampon luna má rovnaký účinok ako ta vodička či menej ?

katryna

je super :D mam vzdusne vlasy, super objem a lesk, som max. spokojna a este ked mozno budu vlasy rychlejsie rast..jupiik

Adri11

Nevidim dovod nekupit si aj ten sampon, ak ho chces:), urcite Ti nestmavi vlasy, ak sa toho obavas, skor len zvyrazni lesk vlasov. Ja ho pouzivam a nevidim zmenu vo farbe vlasov:)

katryna

pardon, bol to Luna-sampon-zihlava ten je skor na tmavsie, voda je na vsetky typy. Ja by som chcela aj ten sampon :))

agaven

to nevadi je brezova aj zihlavova voda v drogerke a mne zabrala poradila som ju kamosovi tomu mal no zacal plešatiet a on to použiva asi 4 roky a plesina tu nema že mu tam zacali rast vlasy to mi povedal a povedal dik za radu asi tak