Vlasy - ako urychlit rast

???

Tie mladé prúty - čo teraz hrozno vyháňa.
Tá suseda mala problém s riedkymi vlasmi - na hlave len také páperie - potom husté kučeravé vlasy.
Výhonky zaliať vriacou vodou, nechať vylúhovať a oplachovať hlavu.

:)

vyhonky z hrozna ?? zaujimave a to myslis tie male listky ci ktore ?? som si chcela dat akurat vyvar zo zihlavy ale mozem aj hento vyskusat a to je proti padaniu vlasov ?

???

Videla som na vlastné oči, ako susede pomohla kúra: OPLACHY S VYLÚHOVANÝMI VÝHONKAMI Z HROZNA - TERAZ JE VHODNÝ ČAS !!!

sweet_lolitta

asi mala na mysli tekuty N2, pocula som, ze je to vlastne lokalna kryoterapia, cize sa ti pokozka hlavy moze lepsie prekrvit a dostat k skalpu viac zivin.

JULIANA45

PRE VYPADAVANIE KONCEKOV POMAHA ZMRAZOVANIE VLASOV..ROBIA TO NORMALNE U KOZNEHO A JE TO BEZPLATNE..NIEKEDY SA MOZE LEKAR VYHOVARAT..ALE NENEHAJTE SA ODBIT!

mia99

jop, revalid je super, mne pomohol ked mi padali vlasy. v priebehu cca 2mesiacov mi namiesto bezneho denneho vypadku 300!! vlasov vypadlo 10 :)
je drahy, ale moje vlasy su mi este drahsie!!

laughingirl

Najlepsie co som kedy brala na rast vlasov a kvalitu bol Revalid. Svajciarske doplnujuce tabletky, trojmesacna kura. Je to trosku drahsie, ale zatial aj kazdemu co som to odporucila si to velmi chvali.