Vlasy - ako urychlit rast

Zellinka

Velmi odporucam zihlavu - 3x denne vtierat stavu priamo do vlasov. Cital som o nej velmi dobry clanok na webe - -odkaz odstránený-
Velmi sa osvedcila aj pri vypadavani vlasov.

lady bug

Bobecka

takže, keď si to brala vlasy sa ti zžlepšili aj ti rástli rýchlejšie? a potom ako si to prestala brať, tak sa ti začali lámať ,,len´´ nechty? vlasy nie?

Bobecka

ahojte, brala som tabletky revalid, vlasy sa mi zlepsili, ale viac sa mi zlepsili nechty, mam ich pevne, no mala som ked som revalid prestala brat zacal sa lamat, tak som si dala gelove :P vyskusajte revalid,

Janka36921

nedavno som sa ostrihala,,,na velmi kratko,,,vobec sa mi to nepaci,,,,a teraz by som chcela nejako urychlit ten rast tych vlasov,,,pomozte mi prosim,,vyzeram hrozne,,,,,co s timi vlasmi mam robit aby rastli rychlejsie,,,,,,,,,,,,,,,,,prosim pomozte mi

natalka222

No zihlavovy odvar je super ale po nom su vlasy tmavsie takze neodporucam to blondinkam ktore su hrde na svoje bleducke vlasky :-)
ja som pouzivala asi mesia Reghaar dostat to kupit normalne v lekarni ( stoji to len 3 eura,co som bola prekvapena) je to vlasovy aktivator ktory si normalne votres do vlasov..za mesiac mi narastli vlasy o 4 cm,a mam ich ovela hustejsie..Fakt odporucam.. daju sa kupit aj tabletky tej istej znacky tie stoja tiez len 4 eura..
a samozrejme na vlasy je velmi dobry zinok :-)

zuzu54924

Cavte podla mna je nejlepsi sampon od scaumy ten zeleny s kivi krasne vonia a su po nom strasne leskle vlasy a aj huste tak vyskusajte aj balzam je super :)

simuskaa

ach poradtee mi dakto ako mozem mat dlhe vlasy??som si ich az prestal zehlit lebo v tedy mi wobec nerastly....a terza pouziwam DIXI ale tak nwm cii mi podrastli((hm ak budete nieco wediet mi poslite na moj nick..9qween9

esty321

z toho DIXI brezoveho samponu su akurat tak pekne lupiny..... neodposrucam,,, absolutne nepomaha a fakt su z neho strasne lupiny... ja som v zivote nemala lupiny,kym som neskusila tento shampon

esty321

z toho DIXI brezoveho samponu su akurat tak pekne lupiny..... neodposrucam,,, absolutne nepomaha a fakt su z neho strasne lupiny... ja som v zivote nemala lupiny,kym som neskusila tento shampon