Vlasy - ako urychlit rast

:)

tie sampony by boli super keby do nich nepridavali tu latku sodium laureth sulfate pouziva sa aj v umyvarnach aut a preto tie sampony kde je tato latka tak dobre penia a aj ked som hladala medzi tymito zihlavovymi a brezovymi samponmi nejaky bez tejto latky ziadny som nenasla :( mozno v lekarni by mohli mat taky cisto prirodny zihlavovy ale to ma nenapadlo vtedy

zujky

ahoj, no urcite dixi brezovy alebo zihlavovy... mozes striedat . Ja ich pouzivam su super obidva.
Aj kočky to tu uz davno pisali... ze su dobre :-)

sylvia39

Prepacte ale aky druh dixi? pozerala som si to na internete a je tam toho vela... velmi by mi pomohlo keby ste to upresnili.. :) vdaka

mirushka

pls pomozte mi som bola u kadernicky a ma otrihala ale podla mna je to moc kratke a chcem co najskor mat aspon o 5cm dlhse vlasy ako sa to da urychlitale nie pomocov nejakych liekov ae nejak tak prirozdzene poooomoooc piste mi na mail...dakueeem (mail: mirushka301@azet.sk)

44dena

noo rast vlason je v genetike ale ak možem povedat tak je vyborny brezovy sampon DIXI. a potom aj nejake tie vitaminy na podporu rastu:) a ked nechcete mat zničene vlasy tak ich češte čo najmenej

:)

kia0000 : po zadok ?? a za rok ? fiiha tak to ti zavidim ze tak rychlo rastu a to aj predtym ti tak rychlo rastli ci to je vazne z toho samponu ?

kia000

ja som zapasila s rakovinou a tak som chodila na chemosky. doktori povedali ze az sa po piatich rokoch nezobudi som zdrava.Je len zazrak ze sa mi rakovina nezobudila no po chemoskach som sa na seba nemohla pozeram mala som vlasy kratucke ako chlapec . Po roku mi narastli vdaka brezovemu samponu po zadok. Je velmi dobry a nesu po nom lupiny.