Vlasy - ako urychlit rast

sade8

ja mam nazbieranu ususenu zihlavu a tu si davam na hlavu, prve tri tyzdne som si masirovala hlavu kazdy den, ale to sa neda teraz tak kazdy druhy den, dufam ze to pomoze

papaja

nensii

ja mam taky problem,sice mam vlasov dost ale su velmi jemne takze neposobia az tak husto a navyse som si ich dala len podstrihnut,no kadernicka vzala trochu viac ako som chcela :(
kupila som si dixi zihlav.sampon,citala som nan dobre ohlasy tu na fore,nim si umyvam vlasy tak dva krat tyzdenne,raz si dam aj pantene sampon,ale mozno prejdem na ten dixi uplne,potom som si kupila v dm taku zihlavovu vodu a nou si masirujem pokozku hlavy a taktiez robia v takych sklenych ampulkach,to si davam na konceky ale len tak raz/dva tyzdne
no a sem tam aj rybizlovy balzam od baley,je super,vlasy su velmi leskle a hebke
ale rozmyslam,ze si natrham zihlavu a vysusim a z toho odvary kt.preplachovat vlasy
caj nepijem,pila som ho kedysi ale ako ocistnu kuru,nema sa vraj pit viac ako tri tyzdne pretoze riedi krv no neviem,ci to je pravda
takze tolko :)

Nensiiii

VAžne??:.. a to mysliš teraz čo,že žihlava akože každy den si pila čaj,alebo umyvala si si hlavu?pls porad

Tanixa

Aj ja som sa dala ostrihat a je to dessss chcem aby mi narastli vlasky ale aspon bez drahych samponov a liekov ako na to?Poradte please:)

killi66

som zufala vobec mi nechcu rast vlasy su sko zastavene stale maju rovnaku dlzku prosim pomozte mi prosiiiiiiiim :-)

kikaa

caute pomozte mi...mam vlasy an i nieš po lopatky a chcela by som ich mat este dlhsie co je lepsie vodickaa alebo sampon?