Vlasy - ako urychlit rast

Zujky

Dakujem Ti myska za vycerpavajucu odpoved:)))))))))). Ja som sa doteraz strihala v znameni leva ,tak teda vyskusam teraz tu pannu ;-).
Inak velmi skracovat nechcem,lebo mam v dc. stuzkovu :-)

myška36

zujky, ja som tiež na to vobec neverila a bolo mi to v podstate jedno kedy si vlasy farbím,umývam,strihám. Ja som mala suche,kratke vlasy a vobec mi nerastli. kamoska mi asi tak pred mesiacom aj pol poradila ten lunarny kalendar a u mna to naozaj funguje. snažila som sa robit všetko podla toho ake bolo znamenie..a teraz moje vlasky su tak o cca 5cm dlhzsie,su huste a farba stále drží:-)... niečo vám poradim teda...

- umyvanie: hocikedy, len nie vo vodnych znameniach Ryby, Rak, Skorpion. Rychlo zmastneju, mozu sa zacat tvorit lupiny.
- farbenie: najlepsie v dorastajucom Mesiaci, pretoze novy odtien bude intenzivnejsi a zmyvatelne farby vydrzia dlhsie. Samozrejme pozor na vodne znamenia.
- strihanie: najdokonalejsie su Lev a Panna. Vlasy hustnu, dobre rastu, strih drzi dlhsie. V Levovi je lepsie podstrihavanie (iba uprava uz existujuceho ucesu), v Panne novy strih.

www.magazinluna.sk tam máte všetko v aký den sa mate o seba najlepsie starat:)

zujky

myska podla teba strihanie podla luny naozaj funguje? alebo je to jedno. Ja som sa nikdy nestrihala podla luny az teraz asi posledny pol rok a neviem ci mi to pomaha :-(.
Babule mate skusenosti so strihanim vlasov podla luny?
Dakujem :-)

myška36

baby ak chcete aby vám vlásky rastli rychlejsie tak dnes je den na to ako stvoreny, pretoze je znamenie leva...teraz máte možnost aby vam zhustli vlásky :)

regyna

Ja radu nedám, ale ja som si všimla, že odkedy si farbím vlasy (farbou, ktorá je kontrastná k mojej pôvodnej farbe}, tak mi nejak rýchlejšie rastú vlasy :-)))) - čiže mi rýchlo vyrastajú, čiže ich musím častejšie farbiť, následne to ide do peňazí:-)......netvrdím, že je to tým, že si ich farbím:-)))))), to je len taký postreh

koťátko

ahoj, nieco ej an ej soji pravda odkedy ju jem aj aj ako nahradu za mlieko wazne super wlasy.. a inak chmel je Suprovy na lesk... a este pouziwam fruktis mam welmi wela takycjto kozmetika aj fruktis s tymi 3olejmi a maslom to je tez spica ... no pri kupani sa wenujem wlasom asi 20minut ... a wido to na nich rok a nieco som ichh nestrihala elbo mam strach z kadernikow odkedy ma poseldna doj*... a woebc to newidno necu mi werit ... :)... tak a zihlawa tjes ... :) a mliecko ( a je dobre aj an postavu ) :P...

papaja

sade 8

podla mna mam vlasov dost ale ako som uz povedala,su hrozne jemne a ked ich poriadne nenatocim tak vyzeraju take zplihle
no a uz mi aj podaktori povedali ,ze ich mam akesi hustejsie :)
mozno to bude aj tym leskom a zdravim,neviem