Vlasy - ako urychlit rast

kosa

na rast vlasoch je vela teoriji a vjac roznych vyrobkoch.

v nemecku je firma co sa vola Dr Kurt Wolff v meste Bielefeld, a oni predavaju sampony alpecin.

uzivaju sa aj rady jogy ktora hovori ze , treba zlepsit prekrvenje do vlasoch.

rozne temy sa zamykaju a spristupnuju len tzv registrovanych prispjevateloch.

je to prvy krok k omezenju slobody slova.

nuz na Slovensku po slovensky,...

len aby dalej od demokracije...:)

žubrienka

podla mna nieco urcite existuje na rychlajsi rast vlasov v dnesnej dobe je mozne vsetko. Urcite by vam pomohlo keby ste pouzivali nejake vitaminy napr. zinok a biohar. nemam to odskusane ale moja kamoska uz ano a za rok jej pdrastli o 10cm ale ide aj o to ze kazdemu inak rastu vlasy niekomu rychlejsie a inemu pomalsie aj v tom to je.

dominikaa

skúste revalid kapsule, mne veľmi pomohli a dlho vydržia, pritom sa berú 3 x denne. mám to vačšie balenie, to sa viac oplatí. a šampón a tie kúry, čo ja viem? možu pomocť, ale tie sa rýchlejšie minú.

domini

suche vlasy..no ja mam melir na vlasoch a blond vlasy su sami o sebe suche..a inak su to uz mrtve vlasy lebo z nich uz je vytiahnuty keratin..no tak ja si vlasy osetrujem stale niecim..no tak napr.umyjem vlasy samponom..potom nasleduje maska,potom balzam,potom bezoplachova kura..naozaj sa to oplati investovat do vlasov..lebo vlasy,su korunou krasy!!

domini

som kadernicka..no vlastne sa na tom pracuje..nazbieraj si zihlavu..potom ju zalej asi cca 1,5 litra horucej vody,predcedis to ..a..ked si vlasy umyjes samponom..das na to balzam..ak pouzivas..tak si oplachni hlavu tymto vyvarom..pomaha a podporuje vlasy v ich raste a zastavuje vypadavanie..

nikuska1313

ja mám blond vlasy a dost suche a pomalicky mi rastu...myslite ze by som mohla vyskusat ten sampon revalid? lebo sa mi zda byt drahy tak ci sa mi to oplati:)

isabelle

Revalid dostat v lekarni, je vo forme kapsul, samponu, kremu, balzamu a tonika. Posobi hlavne proti vypadavaniu vlasov, ale i na podporu rastu vlasov atd. Viac info o Revalide je napr. na -odkaz odstránený-, vo vyhladavacom okienku zadajte revalid a mate tam vsetky informacie o pripravkoch Revalid:)