Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

Dienda

Ruufinka podľa toho, čo tu čítam, tak mám pocit, že tvoje presvedčenie nie je správne. Aj keď jasné, kto určuje čo je správne. Ale keď sa na to pozeráme so stránky zdravia. Tiež akože som zírala, že vitamíny takúto silu, ale keď sledujem túto diskusiu tak mám pocit, že som snáď mala klapky na očiach dlhé roky, keď mi takéto veci uchádzali. Už som pozerala aj priamo Cebion, že v čom je iný od iných vitamínov C a veľkým rozdielom je to, že od akého veku je určené užívanie :)

vejkaa

Evicita nie je to vraj tak, aj v tvojom tele nejaky ten vitamin C zostava a k dietatku sa nedostane tolko ho kolko si uzila, alebo kolko by ho malo mat, kolko by bolo taka ta odporucana davka tohto vitaminu pre male babatko.

ruufinka

Myslíš, že to zlepšenie by nastalo aj bez týchto kvapiek, ktoré ste nasadili, alebo bez nich by si dlho čakala na nejaký posun vôbec niekde? Celý život som si hovorila, že vitamíny sú fajn, ale nič sa nedeje, keď nie sú, tak neviem, že ako to teda vlastne ozaj je. Či každý má svoju pravdu v tomto?

Eliona

Baby ahojte :-) u nás to bude zachvíľku pomaly mesiac, čo sme sa dali na podporu imunity týmto vitamínom. Poviem vám, že som bola teda uletená, že som tú návštevu lekára odkladala a neriešili sme to hneď a zaraz, ale že som čakala, čo sa z toho vyvinie. Už sme na tom pomerne lepšie, ale stále to nie je ono, takže ešte aj naďalej budeme užívať a budeme čakať čo sa bude diať.

anicka89

lieskovček veď normálne ako som ti napísala. Lenže keď čítam, čo tu baby píšu, tak asi by som sa mala aj hanbiť za to, čo som si myslela. Ale fakt mi nejde do hlavy ako môže byť takýto v podstate obyčajný vitamín dôležitý. A keď už teda je vhodné dávkovať céčko deťom tak akým spôsobom? Musia to byť kvapky?

evicita

ako to myslis, ze maly podiel vitaminu C? ved tolko kolko ho budem uzivat tak tolko sa dostane aj k dietatku nie? ani by mi len nenapadlo, ze by s tymto mohol byt nejaky problem myslela som, ze detom bude stacit ked maminka berie vitaminky :(

0levandula0

Ahojte evičita kedy si myslíš, že je to vhodné, keď nie od mala? Aj keď ja jasné, že pri deťoch je potrebné dávkovanie trošku upraviť, že je to iné, keď dospelý človek berie vitamín C a je rozdiel keď dieťa, ktoré má tri mesiace. Ale myslím, že keď už od mala má dostatok vitamínu C tak je to správny krok k dobrej imunite do budúcna :)

urbanovicova

ahoj

tiež som o tom počula. Väčšina mám to tak aj robí, že užívajú oni vitamín C a myslia si, že to stačí a pritom opak je pravdou. Dieťa potrebuje mnohokrát samostatne tento vitamín prijímať aby imunita bola v dobrom stave a aby dieťatko obchádzali aj rôzne chorôbky, pretože sezónne choroby tie sú často veľkým problémom :/

vejkaa

Evicita nehovorim, ze je to zly napad, tiez som to tak riesila, lenze som sa nasledne od doktorky detskej dozvedela vraj dietatko dostava cez materske mlieko len velmi maly podiel vitaminu C a to ani tomu malemu telicku nestaci aby mu to udrzalo imunitu v poriadku :/

evicita

lenze je vhodne davat detom takto vitaminy uz od mala? nebolo by vhodnejsie, keby ziskavaju tie vitaminy cez mlieko, od matky? nemam s tym skusenosti preto sa pytam, len sa mi to zda take logickejsie :)