Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

dd

zaujimave, dakujem, uz som o tych chorobach niekde citala..ale len tak letmo..inak dcerka je pravda, ze papa menej, ale zato pila dost vela caju..pediater nam povedal, ze by to mohla byt nejaka viroza..a kazal nam prist s mocom iba ak by jej nepresla teplota do vcera..ze by nas poslal na usne..ale teplota presla..tak s nou zajtra asi nepojdem znova k nemu..

jajka

vies co, uz si nespominam, ale preslo to tak za dva dni, mozno som mu aj ja davala ten kremik,lebo aj moj maly mal exem ked bol taky maly. Len sa vyhadzal a potom to pomaly zmizlo. Ale myslim ze som citala aj tu na zdravie.sk ako sa mamicky o tomto bavili,skus pozriet detske choroby ci nieco nenajdes, tak asi pred dvomi mesiacmi...Boli to len take male drobunke vyrazky, ako potnicky.

dd

a davala si mu na to nieco?ci nic specialne?ja som ju dnes po kupani natrela takou vazelinou, co nam dala kozna, ked mala atopicky ekzem na tvaricke..

jajka

no ja osobne, teda moj maly ziadne taketo skusenosti nema, nemyslim si ze je to z toho, ale asi to ma z tej horucky, moj maly v tom veku tiez ked mal horucku tak sa asi na treti den cely takto vyhadzal, a povedali mi ze je to uplne normalne, a ze to takto deticky mavaju