Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

misicka333

moj nazor je, ze cim dlhsie tym lepsie, zalezi co ty uznas za vhodne, ale podstatne je podla mna si uvedomit najma to, ze nic neuskodis dietatku tym, ze mu vitamin C, tieto kvapky, ze mu budes davat dlhodobejsie a najma v obdobi chripok a podobnych problemov ;)

erittrea

Ako dlho je vhodné dieťaťu dávať takéto kvapky?...ako dlho by malo trvať nejaké to preventívne užívanie, ktoré by mali zdravie dieťaťa chrániť pred rôznymi problémami?...

anicka89

pri akých problémoch? Nádcha, prechladnutie a podobne. Taktiež pri oslabenej imunite je vhodné ich dieťatku začať dávať. Dieťa nám veľa do života dá. Nie je to tak, že my dieťa učíme, deti učia nás mnohým veciam, rovnako nás učia aj to, že zdravie je dôležité a malo by byť na prvom mieste ;)

jadina

s prichodom dietatka sa toho v zivote vela zmeni, ze?..veci, ktore dlho neboli pre nas dolezite zrazu su na prvom mieste a robime vsetko pre to aby sme dietatko ochranili pred roznymi nastrahami nasho sveta.. :)

marceliita

pri akých všetkých problémoch je možné tieto kvapky užívať? užívajú sa len pri nejakom nachladnutí a podobne? alebo aj pri nejakých iných problémoch sú prospešné? donedávna som sa nejako o tieto veci nezaujímala, ale keďže už máme doma aj my malého spolubývajúceho :) tak budem to musieť riešiť

ingara

Ano, to som mala na mysli...Ci aj nejake vacsie balenie...Takze nie je potrebne riesit vacsie balenie z tvojho pohladu hej?...Toto som potrebovala vediet, ze ci by nebolo vhodnejsie viac toho mat, ale ked je to takto tak pohodka...

dievocka

ingara máš na mysli, že len toľkoto ml? Pokiaľ dobre viem, tak áno, ale keďže je to dávkovanie aké je, tak vydržia nejakú tú dobu, takže podľa mňa ani nie je potrebné riešiť väčšie. Dávkovanie je v kvapkách, takže sa nemusíš báť, že po týždni budeš musieť nové balenie kupovať ;)

chuanka

Zbehla som do lekárne a kúpila som kvapky, myslela som, že to bude viac stáť, ale toto bola celkom fajn cena a podľa dávkovania, keď ešte aj viac vydrží, tak to myslím, že by to mohlo byť pohodke. Uvidíme, či pomôže :)

ingara

Predavaju sa tie kvapky, len v takomto baleni?...Mam na mysli, ci sa nedaju kupit aj vo vacsom a ci by to nebolo vyhodnejsie...Je vhodne davat tieto kvapky dvakrat denne alebo je lepsie trikrat?...Ci toto nema nejaky vplyv na zdravie dietata?...

zziara

áno dievočka tak nejako to vychádza my sme ho síce kupovali asi mesiac dozadu ale myslím že tá cena sa tak rapídne meniť nebude u nás už má svoje ctené miesto na poličke a dúfam že pri pravidelnom užívaní vydrží naša Zarka fit aby sme nemuseli riešiť nejaké problémy lebo akonáhle sa u malej objaví nejaký zdravotný problém tak ma chytá chaos stres a panika takže tomu by som sa chcela vyvarovať aj do budúcnosti snáď sa nám to podarí :) zatiaľ sa máme fajn aj keď susedovcov už nejaká tá chrípka skolila my sa držíme :)