Cebion kvapky

Príspevok v téme: Cebion kvapky
dd

Ahojte!prosila by som tie, ktore mate skusenosti s cebion kvapkami o radu..dcerka, 10mesiacov, mala horucku a raz mi zvracala, boli sme v pondelok u doktora, dal nam len paralen a odporucil cebion, ze ak ma jarny nedostatok vitaminov..tak som kupila cebion kvapky, dala som jej ich dnes 4.krat ale spozorovala som, ze ma takmer na celom telicku - brusko, chrbatik a tvaricka - scervenale fliacky..mate s tym niekto skusenosti?ze vam takto zareagovalo dieta na tieto kvapky?inak ma uz 3den "dietu", lebo mala aj hnacku, takze papa akurat ryzu, zemiak, mrvku, banan, a pije detsky cajik.s tymito zlozkami potravy nikdy nemala problem, naopak ich vzdy dobre znasala, takze myslim, ze z toho to nebude..vopred vdaka za rady!

Dienda

dievočka prečo sú vhodné, v takom období? Čo také obsahujú, keď sa odporúčajú brať pri chrípkovom období? Prepáč, že sa pýtam takéto otázky, pre teba sú možno logické a samozrejmé, ale ja som nikdy takéto veci nemusela riešiť, je to pre mňa niečo nové :)

dievocka

eliona je vhodné zájsť k lekárovi, presne ako si napísala. Pretože ten ti povie, kde presne je problém a ako ho riešiť. A myslím, že je dosť pravdepodobné, že ti aj povie, že by bolo vhodné tieto kvapky brať. Aspoň teda u nás to tak bolo. Vraj sú vhodné, keď dieťa niečo obchádza, alebo keď je nejaké chrípkové obdobie a podobne :)

Eliona

Mmonna tak možno by bolo vhodné, keby sme aj k lekárke išli. A podľa toho sa zariadili, čo mi povie. Ale nie je toto nejako viazané na lekársky predpis alebo niečo také, či?
Vikkii no veď ja tiež si myslím, že by bolo vhodné tento vitamín užívať, len neviem v akej forme, či toto je tá správna forma, ktorá by mohla pomôcť, vieš..

Amoremioo

Osobne by som konzultovala s lekarom uz aj to samotne prechladnutie. Viem ze mozno si si povedala ze ved to je len prechladnutie len je podla mna na mieste aby aj lekar k tomu nieco povedal. Ci ozaj je to len prechladnutie alebo ci je za tym nieco vaznejsie. Aj ked pevne verim ze nic vazne to nebude :-)

Vikkii

Eliona tak pri malych detoch je to povedala by som ze bezne, ze sa na nich podpisu skor zmeny pocasia, ale myslim, ze nie je na mieste sa vzdavat. Treba hladat moznosti. Povedala by som z mojej skusenosti, ze vitamin C je dolezity pri takomto probleme a treba ho dietatku dodat ak sa ma z prechladnutia dostat co najskor ;)

mmoonna

Mne ich prvýkrát odporučila lekárka, keď bola malá prechladnutá. No a potom keď na ňu niečo liezlo, tak som jej ich dávala.

Eliona

Ahojte potrebovala by som poradiť, čo sa týka týchto kvapiek. Kedy je vhodné aby ich dieťatko užívalo? Je potrebné nejako liečbu s nimi, alebo akoby som to nazvala konzultovať aj s lekárom? Máme trošku problémy s prechladnutím, mám pocit, že je to tým ako sa neustále mení počasie a neviem ako si pomôcť aby tie zmeny sa na nás nepodpisovali :/

gastanko2016

ja dávam cebion malém vždy keď je chorľavý a keď sú všetci naokolo nakapatý, aby mal dostatok céčka. Našťastie u nás takáto reakcia nebola. Ale takto sa mi vysypal pri šiestej chorobe.

dd

myslim, ze to bola ozaj ta siesta choroba ako pisala jajka..vcera zacali dcerke fliacky miznut, postupne od tvaricky, cez krk, dnes uz tusim nema ani na brusku a chrbatiku...ale ten cebion jej tiez asi radsej davat nebudem...vdaka za prispevky!