Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II

Príspevok v téme: Strava, Anorexia, Bulímia-boj vyhráš II
pišta

Milé (mladé) dámy, možno sem-tam páni :)
Pokiaľ sa vám priplietla do života anorexia alebo bulímia a chcete sa z nej dostať, môže vám pomôcť aj táto stránka.
Podnet k založeniu tejto témy dala Alternatíva, Igris, Z-uzka a ďalší...
V žiadnom prípade táto téma nenahrádza lekársku starostlivosť!!!
Akékoľvek pochybnosti konzultujte s vašim ošetrujúcim lekárom!!!
Píšte, pýtajte sa, na druhej strane, kto má skúsenosti názor, ako na to, NECH NAPÍŠE PRÍSPEVOK.
Podržme túto tému Qveci. Ak sú iné otázky, ako strava, píšte do tém, uvedených nižšie
.
Zdravie a radosť na tejto planéte je pre všetkých - AJ PRE VÁS.
Ale bez vašej aktívnej pomoci to zdravie sa vám bude vyhýbať.
Takže, aby sa vaše zdravie na vás takto usmievalo, : )))))))),
ZABOJUJTE !!!,
Súvisiace témy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

scheila

Kľudne bul. trpím už 6 rokov a všetko začalo kôli mame, ktorá mi vykrikovala, že som tučná, no hlavne ma psychicky týrala a to stále robí, aj keď som sa odsťahovala a bývam so snúbencom, je to fakt ťžké, ničí ma, rozkazuje, zakazuje, všetko riadi, ja mám sili bojovať s bulímiou, ale pokiľ ma mama bude takto týrať tak to nedokážem. Ono je to oveľa lepšie ako prvých 5 rokov, posledný rok zvraciam len raz za deň a to vždy večer, cez deň sa stravujem tak aby som to zvládala aj sa cítim celkom ok no jeden rozhovor s mamou a večer v tom lietam zas.

scheila

Dobrý deň, viete mi poradiť nejakého odborníka na bulímiu v Banskej Bystrici. Som ochotná podstúpiť akúkoľvek liečbu. Už ďalej nevládzem. Ďakujem.

betka20

ahojte vsetky prajem vam stastny novy rok.A hovori sa ako na novy rok ak po cely rok prosim vas tak skuste aspon na ten novy rok nevraciat:-)).Chcela by som jeden sen no ten je nesplnitelny tak by som chcela sen ktory sa da splnim ale bude to moja praca.Ten sen znie postavit sa na vahu ktora by ukazaovala cislo 56.Viem ze je to hlupy sen no vtedy by sa vselico zmenilo.Mala by som sa rada.A vselico ine

Alternativa

Betka20,
podla mna si spanikarcila :o), lebo si nevyuzila sancu mamine o svojom zdravotnom probleme celkom prirodzene povedat. Ale vzdy sa to da, nikdy nie je neskoro.
Veru, pocas vianocnych sviatkov je tazko nieco rozumne napisat o strave, ale sviatky koncia a pomalicky sa budeme vracat do starych kolaji - myslim tych zdravych :o)

misha

betka, vydrž!!!!! Zvládneš to!!! A teraz sa každý cez sviatky prejedá, ešte som nestretla človeka, ktorý by to nepovedal. A to sú zdraví ľudia. Batka, musíme to nejako vydržať...držím Ti palce.

anka

ahojte dievcata,chcem vas len poydravit a popriat krasne Vianoce...a hlavne vela zdravicka,lasky a spokojnosti so sebou

betka20

kiky.Ved sa mi nedari a to je predsa slaboch.No pokusim sa ale ja vzdy cele rano planujem a po obede to vzdy pokazim.Uz ma to nebavi

kiky

betka:ty si slaboch? ale my všetky tu vieme že to nie je pravda!Zajtra to vydržíš..a vieš ako?tak že začneš jesť pekne od rána a vopred si stanovíš koľko čoho na raňajky,desiatu,obed,olovrant a večeru. Presne si stanov koľko čoho a keĎ zješ vopred stanovené množstvo odíť z kuchyne alebo z miesta kde je jedlo,choď von,cvič,čítaj si proste niečo rob.Dokážeš to..nechceš byť predsa tam kde si bola.Môžeš byť na seba hrdá že si tak dlho už vydržala nepokaz to.Ja ti VERIM

betka20

dnes sa mi to znova nepodartilo.Jedla som vela.Ak sa mi to nepodari zajtra zacnem vraciat chcem schudnut.Nie vracanim ale ked nedokazem zdravo pojde nezdravo aj ked som sa tak drzala.Prosim pomozte mi ako to mam zajtra a ostatne dni nechcem uz vraciat ale ak mi uz nic neostava.Som slaboch co nic nevydrzi.