MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

kimka

Jarka, ale ved su salaty, ktore su kombinovane napr. s kuracim masom a su fajne a dodas telu to, co potrebuje. Ja som mala vcera na obed len zeleninovy salat a vecer som si dala nakrajanu zeleninu s par kolieckami dietnej salamy a stacilo. Dnes mam na obed dusene sampiony na cibulke so smotanou.

jarka43

Baby nebláznite tu s šalátmi. Ak si dáte len šalát, za chvíľu máte zas hlad. Dajte si šalát a potom neď normálne jedlo čiže trocha mäsa, trocha prílohy, nejaký tuk. To vás zasýti lepšie. Mrknite sem:
-odkaz odstránený-

janka

takze dneska som mala toho trosku viac, ale tak co narobime. :( mala som jablko, hrusku, cerealnu tycinku, cerealie. uf uf.. a este ma caka vecera.

kimka

xyz ja som tiez momentalne na salatikoch, tak ked budes mat chvilku casu mohla by si prosim poslat aj mne nejake receptiky na katkatko@zoznam.sk.

janka

takze na veceru som mala grilovane kuracie prso s 20cherry paradajkami a opecenym ruzickovym kelom, teda myslim ze tak sa to vola hah :) takze konecne som spat v dietnom rezime!! yupi

janka

hey xyz, inak keby sa ti chcelo tak by si mohla dake tie salaty zverejnit? a aku mas vysku vahu?ked sa ti to podarilo?

janka

ahojte.. jak sa to tu rozrasta,,:) no takze dneska som mala jablko a hrusku, neviem co bude na veceru.. snad nieco zdrave moj''otec'' uvari. potom napisem, stale som v tom pazravom mood, ach jaj. nech uz prestane! :D a baby ja vam neviem s tym prezuvanim, vazne aby to nebolo navykove, radsej kontrolujme samy seba.. ok? :)) ttyl