MOJA DIETA

Príspevok v téme: MOJA DIETA
janka

ahojte. volam sa janka, mam 19rokov, a som na exchange pobyte v USA. Za presne 60 dni idem domov.. Tu v USA(8mesiacov)som pribrala 13kilo:(( strasne mi je z toho smutno, ale co narobim, teraz to musim schudnut. Rozhodla som sa ze sem budem kazdy pisat co jem. Budem rada ak mi aj poradite niake tipy lebo musim tych 13kil schudnuut:(( inak neviem co, viete ani nohavice nezapnem, strie sa mi spravili, proste hrozne! tak od zajtra IDEM NATO!! drzte palce.

janka

pokusim sa schudnut co najviac, a prejedala som sa plus som jedla vela fast foodu. nikdy som az tolkoto nejedla. JA VIEM ZE TO ZVLADNEM, uz sa nebudem prejedat. dalsim problemom pre mna bolo ze moja rodina veceria velmi neskoro a jedia chlieb plus niake to jedlo. takze nic zdrave. LUNCH mam v skole, a to teda za zdrave nepovazujem. viem zemi chcete dobre ze neschudnem tolko bla bla. ale ja som si ista ze sa mi to podari, ak nie je celych 13kil, tak apson nieco. ok, tak pisem dneskajsi jedalnicek. Na ranajky som mala cerealie s jablkom. Na desiatu 45g mrkvy a jablko. na LUNCH jablko a zas mrkvu a potom teraz som mala HRUSKU. na veceru si dam jablko. Bezala som skoro jednu milu a chcem robit zopar brusakov, viem ze to nie je vela, ale niekde zacat MUSIIM! vsak.DRZTE MI PALCE.

aduliena

Janka,
prečo si toľko pribrala? Ako sa tam stravuješ? Lebo ak sa budeš aj naďalej rovnako stravovať, neschudneš. A ani za dva mesiace. Myslím, že 13kg je veľmi veľa za dva mesiace! Skús 90dňovú rozlišovaciu diétu, nájdi si tu tú tému a prečítaj si príspevky. S ňou sa dá schudnúť celkom ľahko, ale samozrejme dôležitý je aj pohyb.

jarka43

Za 2 mesiace nezhosíš 13 kíl. Iba ak teraz máš 150 kíl, to by bolo možné. Možno.
Každý, kto ti také rýchle schudnutie prisľúbi je podvodník. Klasika sú reklamy. Pozri toto:
-odkaz odstránený-