Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

halo

mal som podobny problem zistili ze mam boreliozu a ked ani to nepomohlo poslali ma na psychiatriu a tam uz mi dali soky a nakoniec lieky ako zyprexa. to mravcenie mi do dnesneho dna neustupilo ale viem ze vedlajsie ucinky lieku co berem je mravcenie t napnuta koza, a aj to som si vsimol ze ked som prestal brat lieky citil som sa lepsie ale iba kratko potom znova prisli prblemy ako nervozita a strach z ludi, preto lieky nadalej uzivam

ninik

dakujem vam vsetkym, urcite daco vymyslim s tymy vysetreniami, na internom ma uz poznaju a maju ako inventar a povedali ze som chora na hlavu....:(((( beriem tie lieky na ukludnenie, ale co ja viem...mam problemy s chrbticou, to je pravda, chodim sice na rehabilitacie ale ta nasa BLBA primarka mi dala krcnu chrbticu a tu mam OK, takze idem riesit dakeho masera..to s tou zastavou dzchu som mala aj ja par krat, vtedy ako je ten zlom, ze akurat ides zaspat, tak vtedy, tipujem ze aj pocas spanku, ale na to aniu nemysliet.mam robene aj CT srdca, tam ze je vsetko OK, stitna zlaza ma normal funkciu, ale vysledky krvi ma hranicne-zvysene, brala som aj leiky ale mala som neziaduce ucinky, prestavalo mi byt srdce.urcite pojdem za obvodnou, nech ma posle na spirometriu a aj sa spytam na ten ustav v BA..inak dr.jajboli drzkaj sa tam, budem na teba mysliet, dufam, ze vsetko dobre dopadne!!!!!kamarat co robi na zachranke vravel, ze musi byt fakt ze daco vo VZDUCHU, lebo skoro kazda zena ma daco so stitnou zlazou..tie RNGho doplnky vyskusam, idem si kupovat aj orbitrek, vraj velmi pomaha na chrtbitu..inak dnesny den som absolvovala celkom v poho, zatial ziadne vykyvy, tak sa trasem na vecer:(( ale mam seknute v krizoch, ale to je uz malina:) tak sa vsetci majte krasne dakujem vam za prispevky a zelam vela zdravicka.majte sa pekne a pekny tyzden.

jaja

ninik- a s tými vyšetreniami, či je všetko ok súhlasím, ja som tiež viaceré absolvovala, všetko ok, tak jedine ten stres ako hovoril obvodák...

jaja

ninik- viem, že je ťažké mozog presvedčiť, ale ver, že to ide. ja som sa najskôr bála sama chodiť hocikde, raz som sipovedala, že sa nevzdám a začala som s myšlienkami bojovať, teraz idem sama kde chcem a takmer bez blbých myšlienok. pridáva ti aj pomyslenie , že si s malým a dačo sa stane... neboj sa. ja ked to na mna príde, poviem si- je tu dosť ľudí, čo mi môžu pomôcť:-) a ide to preč...

[zruseny12]

mne sa tiez tazko dycha,a to ked sa zohnem do predklonu,ked tazko pracujem namahavo...ked idem do schodou.../citala som,ze tazle dychanie sposobuje hoci co,ja s casti viem co to sposobuje mne/treba hladat pricinu toho,lebo niekedy staci len to ze chyba vapnik a tazko sa dycha...alebo chrbtica tlaci na dych.cesty...je to rozne...mne je niekedy ok,ale niekedy je to velmi zle...citim sa ako keby som uz mlela s posledneho a to som niekedy sportovala,a teraz mizerne schody mi robia problem,ale aj tak po nich chodim,alebo ked idem do kopca,tiez je to problem a behavala som niekedy dlhe a terenne trate...musi sa hladat pricina...a potom ju pomaly odstranovat,ale ja si myslim,ze sa uz clovek musi naucit s tym zit,ze na 100% sa to uz nenapravi...:0(((..........

mjanik

pravdepodobne ide o slabosť pľúc,obličiek a silnou pečeňou-videné očami akupunktúristu-preliečiť ich akupunktúrou a problém zmizne

dr.jajbolí

To t. č. ak budeš potrebovať, tak sa ozvi a ja ti ho do e-mailu pošlem. Nezaškodí navštíviť ah psychológa, lebo určite je to podložené na nejakej psychickej záťaži. Syn mal takéto problémy-slabosť, rýchle dýchanie, triašku, zimnicu, presne, ako to opisuješ a nie raž bola pri ňom pohotovosť. Oni mu povedali o tom dýchaní do sáčku a berie niečo aj na ukľudnenie. Teraz je už v pohode, aby som nezariekla.