Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

ahoj jaja,dakujem za opytanie dnes celkom ok,len citim este klby...u nas krasne svieti slniecko...je krasny den...:0))))...aj toto doda cloveku naladu,staci ked zasvieti slniecko...

[zruseny12]

pocula som,ze aj podla analizi vlasou sa da vela zistit...ale ja som tam chcela ist,ale to sa mi zdalo velmi drahe a nemala by som istotu,ze mi povedia pravdu...tak som zvolila inu formu,to som si nasla v casopise...zistila som si kontakt a som s tym spokojna...:0))))...

[zruseny12]

pekny den ninik....len tak sa pytam,lebo ja mam tiez take probl.ved si cital/a,neviem ale skus hladat take priciny ako som pisala,len ked mas 22rokov,tak neviem,ci ti uz moze chybat vapnik...tazko radit...a s tymi lekarmi mas cistu pravdu,ja som zacala byt chora tak pred 10-timi.zhruba rokmi/a len ma vsade odbijali a chorobi sa mi len pridavali a zhorsovali....a az pred necelymi dvoma rokmi som konecne sa zacala poriadne liecit...a aj tak este niektore veci ma trapia,ale oproti tomu co bolo predtym tak je to pohoda....ale vela casu som stratila tym,ze ma lekar.odbijali....takze ta totalne chapem,viem o com pises...fakt oni by kazdeho posielali na psychiatriu-HOCI MNA NEPOSIELALI,ALE JASNE MI NAZNACOVALI,ZE SOM HYPOCHONDER-A SKODA RECI....HLAVNE,ZE MI JE UZ LEPSIE...SKUS NEJAK TAK ZISTIT CI TI NECHYBAJU MIN. A VIT.ale tu niekto na fore pisal,ze to z normalneho odberu krvi nezistis,musis na nejake ine vysetrenia,najdi si nejaky odber krvi kde ti zistia aj tieto veci...lebo mne tiez takto brali stale krv,a stale podla krvi som bola zdrava ako repa a ked som bola na alternat.tak tam som mala krv uplne inu....prakticky to ma aj s casti zachranilo,lebo dnes by som bola mozno fakt na vozicku a na psychiatrii...:0((((.....ale toto mi velmi pomohlo...

dr.jajbolí

súhlasím, neuvedomujú si, že sú kvôli nám a nie kvôli nim a ešte "chudáci" majú malé platy. Čo by robili, keby museli pracovať za min. mzdu, ako niektorí v našom regióne s VŠ vzdelaním a sú radi, že vôbec majú prácu a ťahajú aj 12-ky

ninik

halo:to je neskutocne to nase zdravotnictvo na slovensku, v nemecku ani v CR by sa to nemohlo stat.proste podla doktorov kazdy patri na psychiatriu, ja to nechapem.....mali by sa dat sami liecit.ja idem na jedneho naseho vraj DOKTORA pisat staznost na kraj, lebo to je uz daco priserne.pridete na pohotovost, on vam od dveri zmera tlak, pulz, pozrie na vas, povie ze vase miesto je na psychiatrii a vypyta si 60,. Sk....to kde sme???!!!!

[zruseny12]

ja som chytala bronz a vit.D....inak v pohode uz...a ty ako?asi niekde vonku,ze?prajem ti aby novy tyzden zacal v pohode...pa