Žalúdok

Príspevok v téme: Žalúdok
orajdo123

Ahojte. Už vyše roka mám veľké problémy so žalúdkom, vkuse sa mi neskutočne zdvíha, veľa krát to skončí tak že ma napne až, pri umývani zubov ani nehovorím, po jedle mi je dosť ťažko atd. Bol som už 2 krát na gastroskopii, 2 krát mi povedali že ho mám veľmi podráždený a dráždivý, okrem toho povedali že mám žlč v žalúdku, teda Duodeno gastrický reflux. Dostal som lieky Ganaton, Costi ktoré ma však týchto problémov nezbavili. Na gastre ma poslali už do riti. Bol som okrem toho aj na sone, enterografii a krvé odbery okrem toho zistili laktózovu inteleranciu a zvýšene pečeňové testy. Ale to ma nejak netrápi, ide mi o ten žalúdok a chcem vedieť či môže duodeno gastricky reflux robiť nejaké problémy? doktori to nemajú záujem riešiť a ja som už zúfaly a neviem čo mám spraviť a na koho sa obrátiť. Vraj keď sa žlč vracia do žalúdka ho dráždi a ja mám presne také pocity. Neskutočne mi to znepríjemňnuje život a hnevá ma to. Máte s týmto niekto skúsenosti a neviete čo s tým robiť? nechcem s týmto žiť proste a povedať že nič sa s tým nedá robiť. Resp. viete čím iným by to mohlo byť? už som skúsil všetko aj psychoterapiu aj psychiatrickú liečbu a nič proste. Ja už teda neviem čo mám robiť a ako prosiť doktorov nech mi pomôžu. Prečo mám žalúdok vkuse podráždený nepovedali... Ďakujem za rady

slivca

pri umyvani zubov to mam zakazdym aj ja, pre toto moj partner vobec nema pochopenie, tvrdi mi, ze prehanam a ze to nie je normalne, aby ma takto napinalo, ale ja za to nemozem.