Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

[zruseny12]

kazdy mame nejake svoje trapenie...nikto nie je bez problemou...len zalezi ako sa na nich pozerame atd.a ako to riesime a ked je clovek citlivejsi tak to horsie znasa...

jaja

mne nikto nepomáhal, ja som sa dostala z toho sama- možno som mala nejaké depky, lebo od detstva som trpela pocitom menejcennosti (možno aj kôli tomu že som bola buchta), už je to za mnou:-)

[zruseny12]

tiez by som mozno neverila,keby som nezazila na vlastne oci u chlapca...a to sa hovori,ze ked sa mu nepomoze, kto ma z oci moze aj zomriet...

jaja

niektorí ľudia majú asi veľa negatívnej energie v sebe, kt. niektorí "slabší jedinci" ako sú tí 1 absorbujú a zmohne ich to. ja som vtedy schudla hádam aj 10 kg (lebo každý len aká som chutnučká-tučnučká:-) a to mi zaškodilo- aj podla mojej mamy. ale niekto na to neverí!

[zruseny12]

lezal len ako mrtvola,a potom ako keby sa napil zivej vody...odrazu vyskocil a bol zase ten zivy chlapec ako predtym...inak ,co mas dnes na plane?

[zruseny12]

ja tomu verim,lebo syn ked mal neviem teraz kolko rokov sme boli na svadbe...druhy den sa chlapec nemohol postavit na nohy...nic nejedol...a to bolo velmi zive dieta...vecer prisla kamoska...a spomenula to z oci...urobila mu...a dala sa mu napit tej vody...chlapec odrazu vyskocil a nic mu nebolo...to keby mi niekto rozpraval neverila by som asi,ale videla som to na vlastne oci...tak tomu verim....

jaja

no ja som tiež vraj mala také, ako ty vravíš, ked som bola menšia, potom som rapídne schudla... neviem, možno dačo na tom bude.

[zruseny12]

vies,co...ja som zvracala po 3x v zivote...tak neviem lebo ta tetania je hnus...ale ja som volala kamaratke aby mi urobila z oci,ked vies co to je,lebo som sa pohybovala dost medzi cudzimi ludmi...ona mi to urobila a povedala,ze som mala velmi silne z oci....tak ja neviem/ale verim tomu,lebo syn ked bol maly tiez mal z oci,a vydela som na vlastne oci ako mu kamoska pomohla/