Nosiť krátke sukne?

Príspevok v téme: Nosiť krátke sukne?
Tami_B

Nie je to veľmi hlúpe obliecť si krátku sukňu alebo šaty, keď ma o to požiada môj priateľ? Vraj sa mu tak veľmi páčim. Nosiť sukne som zvyknutá, ale nie také krátke, aké by chcel on. A ešte naviac moja postava je skôr plnoštíhla ako štíhla. Na jednej strane mi to trochu imponuje, no na druhej strane nechcem vyzerať hlúpo pred známymi, keďže doteraz som zvyčajne nosila sukne s dĺžkou tak okolo kolien. Nejaké podobné skúsenosti?

julisa12

a nie je to skor mile ze mu tvoja postava tak imponuje?...ved ked to s nim myslis vazne tak by si s tym nemala mat problem...

terminartorvlada

plnostihla je vlastne co? lebo niekto je plnostihly s faldikmy a niekto sa vidi ako plnostihli aj ked ma v podstate dobru postavu.

Diarra6

Niekto sa ma proste az moc rad a vidi sa v zrkadle inak, krajsie ako ho vidia druhi :D Takato vlastnost by sa mi inak zisla niekedy :D

klarik12

skôr mu chýba nejaká sebareflexia alebo čo, ale zase keď sa v tom človek cíti dobre, tak prečo nie? neviem mať na to jednoznačný názor :D

raddko

No moja priatelka nosi a rozhodne ju v tom podporujem, lebo sa mi to paci, ale nenutim ju k tomu, nosi to dobrovolne a aj si to moze dovolit :D Takze to je rozdiel.