Tazke dychanie

Príspevok v téme: Tazke dychanie
ninik

Poradte mi prosim Vas strasne zle sa mi dycha akokeby plytko, vecer ked zaspavam a nastane zlom spanku sa strhnem na to ze prestavam dychat...byva mi zima a nasledne strsne horko, mam mravcenie a vnutorny tras, je mi na odpadnutie..tlak mam v poriadku..neviem co je so mnou, v nemocnici vravia ze nic..prosim o radu.dik

jaja

tak sa nesmieš premáhať... z čoho to pramení, že ti je takto zle? z teh tetanie?
inak viem čo cítim k priateľovi, láska nie je niekedy všetko (ale on má ťažkú minulosť, kt. zasahuje do prítomnosti), len sa mi to nejak nakopilo, a musí mi aj on pomôcť, aby bolo lepšie.

[zruseny12]

uz som presne prisla aku pracu potrebujem...tiez nerada sedim,ale ked mi je zle tak som rada, ze som...niekedy som stale bola v pohybe a musela som robit...v piatok som myslela,ze je po mne,prislo mi velmi zle,tak som aj zvracala...bola som taka slaba, otapena...:0((((........s tym partnerom musis vediet sama,ale viem ze, cloveka to vie velmi potrapit...a tiez to ide hodne na psychiku...

jaja

u mna je to zasa tak, že ked napríklad trpím nečinnosťou, prichádzajú blbé myšlienky... mala by som sa práve viac hýbať...
a čo ti bolo v piatok, ked ti bolo zle, máš bolesti nejaké?

jaja

to je dobre mariaa, že ked sa necítiš ok, tak sa nepremáhaj, niekedy je potrebný aj taký fajný relax... hladaj prácu, kt. by ťa nezaťažovala a nespôsobovala ti zdrav. problémy, verím, že už vieš, čo je pre teba vhodné...:-)
akože ľúbim priateľa, len neviem či máme spolu budúcnosť...

[zruseny12]

a v pietok mi bolo nenormalne zle.... v sobotu som chcela ist na kole k rodicom,ale kolo nie je pojazdne...autob.sa mi nechcelo tak som bola doma a opalovala som sa, aj v nedelu...teraz momentalne pijem kavu a sedim pri PC...

[zruseny12]

no tak len chod na ten Liptov...a ten osial lasky je na zaciatku u kazdeho...a casom sa zmeni....je to tak v zivote...tiez ma to niekedy trapilo...ale zistila som,ze je to normalne...je ina ked clovek len spolu chodi a ine ked spolu zije a zacnu byt aj problemi atd.tiez som teraz len doma,ale mna ani nikam netaha kym nebudem mat klby v pohode,lebo chcela by som ist do prace....tak sa musim dat do kopy...

jaja

už ani neviem ako dlho som stále doma, čo len sedím pri pc a píšem práce. teraz som dostala pozvanie od kamošiek na liptov, tak sa aj začínam tešiť. a celkovo ako som vysadila tú hak, veci sa pomenili, ale už sa cítim lepšie aspon dačo:-) (a som smutná z priateľa, nejak nepracujeme na vzťahu)