Zákal sklovca

Príspevok v téme: Zákal sklovca
livethedream

ahojte, chcem sa spytat tych z vas, kto maju zakal sklovca tak ako ja, opisem vam to: v pohlade obcas vidite akoby take cierne pavucinky, najma na svetle...

tak ako si to liecite? mne ocna povedala, ze dnes to ma kazdy druhy clovek, ze sa nevie, ako a preco top vznika toto ochorenie, ale ze ani ako sa to lieci, ze to moze zmiernit akurat iodid draselny a sodny2%, co predavaju take kvapky v lekarni. ak niekto z vas tieto kvapky uziva, chcem sa spytat, ci je naozaj potrebne si to kvapkat kazdy den, ci sa to niekomu uz zlepsilo pomocou tychto kvapiek, alebo aj nejaku inak?

Súvisiaci obsah

jaja

Ak by tvoje dieťa malo SM, neviem či by si mala chuť na ľuďoch ako som ja zarábať. Ja reklamu nerobím, ten kto tu robí reklamu je RNG.

jaja

Milá ala13, neviem prečo chodíš na diskusné fórum, ja som veľmi šťastná, že mi boli ponúknute tieto doplnky výživy. Buď rada, že Ťa v živote ešte nestretli zdravotné problémy. A hlavne ak by sa to tíkalo tvojich detí. Ale sú aj rodičia, ktorí kašlu na svoje deti a je im jedno ako dopadnú. Ja svoje deti veľmi ľúbim a preto hľadám pomoc kde sa dá. Niekedy Ti ani lekári nevedia pomôcť- lekárov si nesmierne vážim. Ja som tiež jedna z tých čo som pred 1,5 rokom hľadala pomoc v tomto diskusnom fóre. Môžem Ti povedať, že som vďačná ľuďom, ktorí má informovali o týchto produktoch. A som rada, že sa tu nájdu takí, ktorí majú možnosť prispieť radou. Veď otom to je. Keď sa tu pýtajú ľudia na pomoc, ako by im pomohli taký ako Ty? Prajem Ti v živote hlavne zdravie, aby nikdy nebola odkázaná na chemickú liečbu a prírodné doplnky výživy. Veľmi dôležité je nezabúdať na slovíčko "prevencia"

jaja

RNG, je mi jasné že nepoznáte lekárov z našeho poradenského zboru, lebo keby ste ich poznal, nemohol by ste písať tak ako píšete. Mýslím, že som to napísala zrozumiteľne, ja som chcela poznať lekárov z poradenského zboru vašej spoločnosti. To by nemalo byť prekážkou že píšete z USA, Naša spoločnosť je tiež spoza veľkej mláky a napriek tomu môžeme spolupracovať s lekármi. Inak by som si ani nedovolila niekomu niečo ponúknuť z vlastnej skúsenosti, ale vždy je to len s doporučením lekára, pretože je dôležité vedieť všetky súvislosti zdravotného stavu.

RNG

Jaja, ja pisem z USA.
Rozhodne ziadnych lekarov na Slovensku z toho poradenskeho vaseho zboru nepoznam a teda nemozem odporucat.
Potom okrem par mien na Slovensku, ktore padli na tomto fore, ako dr Strakova, dr Bukovsky a zopar inych neviem,ani kto sa zaobera doma s liecenim doplnkami miesto chemickych liekov.
A zrejme o to sa Vam tu jedna,o potravinove doplnky, lebo to je jedine, co tu propagujem a prinasam na tieto stranky(a teda aj do mojich obchodov, aby som nehovoril len na prazdno a pripadni zaujemci by nemali moznost spominane prostriedky nikde na Slovensku dostat, naviac v prijatelnejsich cenach, ako od domacich "dealerov".)

Ivka 1

Tak teraz si na omyle Ty a každý,kto si to myslí. Jaju nepoznám a neviem o nej vôbec nič, iba to,že sme užívateľky rovnakých produktov /je nás tu viac/. Ver alebo nemusíš,ale je to tak.

ala13

jaja a Inka 1 ste kolegyne alebo kamošky a teraz si tu \"nahrávate\". Myslíte si, že ľudia, ktorí často chodia na zdravie.sk to nevedia a nezistia? OMYL!!!

jaja

Ivka 1, u nás tak isto. Dokonca mám v rodine autoimunitné ochorenie SM, a od kedy máme tieto doplnky výživy to je 1,5 roka sa zlepšil stav. Sme nesmierne šťastní,a nevieme si tiež už predstaviť byť bez nich. Dokonca Alergia na peľ, užívané produkty ako je peľ- tzv. ťažký, sa zmiernila natoľko, že nemusíme užívať Zirtec. Pretože tento lietajúci peľ, to sú vlastne alergény, ktorý tento ťažký peľ neobsahuje. A ešte veľa iných problémov ako napríklad z gynekologickej oblasti- krčok maternice- lekárka sa vyjadrila, že sa s niečim takým ešte nestretla, ako sa krásne zahojil. Taktiež časté močenie, kde bol problém prejsť z domu do práce. A veľa ďaľších. Nakoniec máš sama skúsenosti. Pozdravujem.

jaja

RNG, chcem sa spýtať, či mi môžete odporučiť lekára, s ktorým by som mohla prekonzultovať zdravotný problém, aby mi poradil, ktoré produkty by boli pre mňa vhodné týkajúce sa môjho zdavotného problému. Myslím tým, lekára z tzv. lekárskeho poradenského zboru. Ďakujem.

RNG

Nikde som nezdoraznil, aby ludia kupovali "moje" aloe produkty. Predsa vyrobcov je stovky, len clenov aloe councilu je vyse 300.
Len som vysvetlil fakty okolo kvality a ucinnosti aloe vytazkov tak ako su, nie z hladiska reklamy Forever Products.