Zákal sklovca

Príspevok v téme: Zákal sklovca
livethedream

ahojte, chcem sa spytat tych z vas, kto maju zakal sklovca tak ako ja, opisem vam to: v pohlade obcas vidite akoby take cierne pavucinky, najma na svetle...

tak ako si to liecite? mne ocna povedala, ze dnes to ma kazdy druhy clovek, ze sa nevie, ako a preco top vznika toto ochorenie, ale ze ani ako sa to lieci, ze to moze zmiernit akurat iodid draselny a sodny2%, co predavaju take kvapky v lekarni. ak niekto z vas tieto kvapky uziva, chcem sa spytat, ci je naozaj potrebne si to kvapkat kazdy den, ci sa to niekomu uz zlepsilo pomocou tychto kvapiek, alebo aj nejaku inak?

Súvisiaci obsah

Ivka 1

Ala si trinásta v poradí alebo máš trinásť rokov ? Určite si však jasnovidec a vieš dopredu, čo pán primár
odporúči Marekovi. Vieš sú aj iné veci ako aloe, v prírode je veľa liečivých rastlín.

Ivka 1

Marek samozrejme sa ozvi ak budeš chcieť. O odborných znalostiach pána primára som presvedčená a nielen čo sa
týka zákalu sklovca.

marekmarek

ahojte,

ani neviem ci ste ma presvedcili, alebo nie, kazdopadne tych par drobnych este mozem obetovat, lenze ako asi spravne tusim, tych pripravkov z aloe je mnoho takze vybrat ten spravny asi nebude hracka,

ak teda mozte tak mi prosim napiste konkretny pripravok a obchod kde sa da zohnat, ja sa v tom vobec nevyznam takze nemam sancu najst ten spravny...

Ivka1 - napisem ti na mail, ale az neskor, teraz odchadzam do zahranicia, vratim sa o tyzden tak potom sa ozvem,
s tvojim doktorom sa rad porozpravam, dufam vsak, ze ma aspon potuchy co je to zakal sklovca, lebo moje doterajsie skusenosti s doktormi su take, ze nemaju ani len tucha o co ide, skor si vymyslaju akoby vedeli s cim maju docinenia

evina

Velmi spravny postreh Ivka,pomahajme tym,ktori o to stoja,a su nam za to vdacni.Ved len ti,ktori vyskusali Aloe vera tejto firmy a samozrejme pri zdravotnom probleme i dalsie vyzivove doplnky vedia,ze to pomaha.Clovek,ktory si vazi svoje zdravie,oceni tieto produkty.Nie je to ziadna reklama,len pozitivne skusenosti vo svojom okoli a hlavne vlastne skusenosti.

Ivka 1

Jaja nič si z toho nerob,je tu veľa takých čo neporadia nič ale vadí im,že
sa niekto snaží prispieť aspoň nejakou
radou a hneď za tým vidia bočné úmysly
a snahu zbohatnúť. Zrejme sa riadi heslom :"Podľa seba súdim Teba".

jaja

Ala 13, Ak ťa to nezaujíma, tak to nečítaj. Škoda že si tu ty ešte nenapísala niečo z čoho by som sa možno aj ja rada poučila.

Ivka 1

RNG samozrejme sa chcem ďalej vzdelávať.
Učím sa hodne aj z Tvojich príspevkov.
Ďakujem.Máme lekárov po celom svete,firma pôsobí
vo viac ako 130 štátoch . Tento rok oslávi 30 rokov od svojho založenia a na
Slovensku je 10 rokov.

Ivka 1

Marek ak chceš a je to naozaj môj posledný príspevok v tejto téme, napíš mi na mail. Dám Ti kontakt na primára oddelenia alternatívnej medicíny a výživy z Košíc. Liečbou pomocou prirodných produktov sa zaoberá viac ako 25 rokov a je už len na Tebe,či jeho radu prijmeš alebo nie.Je možná telefonicka alebo osobná konzultácia.

ala13

Jaja ty si ako nejaká "sekta" ktorá musí stoj čo stoj presvedčiť o svojej pravde. Ešte ťa to baví? Nechaj iných ľudí, nech Livethedreamovi poradia niečo normálne, nech sa mu polepší. Určite ho toto tu už nebaví. On má iné starosti ako stále čítať o TVOJEJ pravde.