Zákal sklovca

Príspevok v téme: Zákal sklovca
livethedream

ahojte, chcem sa spytat tych z vas, kto maju zakal sklovca tak ako ja, opisem vam to: v pohlade obcas vidite akoby take cierne pavucinky, najma na svetle...

tak ako si to liecite? mne ocna povedala, ze dnes to ma kazdy druhy clovek, ze sa nevie, ako a preco top vznika toto ochorenie, ale ze ani ako sa to lieci, ze to moze zmiernit akurat iodid draselny a sodny2%, co predavaju take kvapky v lekarni. ak niekto z vas tieto kvapky uziva, chcem sa spytat, ci je naozaj potrebne si to kvapkat kazdy den, ci sa to niekomu uz zlepsilo pomocou tychto kvapiek, alebo aj nejaku inak?

Súvisiaci obsah

jaja

 

Lepší je gram prevencie ako kilogram liekov
Prečo Aloe Vera práve od spoločnosti xxxxxxx?  
lebo je vysoko kvalitné a v tomto prípade kvalita = účinok
Aloe vera poskytuje širokú škálu vitamínov, minerálov, sacharidov, enzýmov a aminokyselín, ktoré komplexne pôsobia na očistu a regeneráciu organizmu.
Saponíny obsiahnuté v aloe vera pôsobia ako prírodný čistiaci prostriedok.
Lipázy a proteázy (enzýmy nachádzajúce sa v aloe vera) pomáhajú rozkladať potravu a podporujú trávenie.
Aloe vera má adaptogénne vlastnosti - to znamená, že každý človek z nej využíva len tie látky, ktoré potrebuje. Preto sa jej účinky líšia od osoby k osobe. Podľa štúdií je aloe vera účinná v prevencii vzniku obličkových kameňov a v zmenšovaní už existujúcich obličkových kameňov. Antrachinóny spomaľujú tvorenie močových vápenatých kryštálov, ktoré prispievajú k rastu obličkových kameňov.
Aloe vera vyživuje pokožku, zvyšuje tvorbu kolagénu a elastínu a stimuluje regeneráciu porušených tkanív.

Aloe Vera / Barbadensis Miller/. Je to rozdiel. Niektorí ľudia reágujú na odpoveď, že užívajú aloe vera,ale často reágujú tvrdením, že oni sami tiež použili aloe vera, ale bez úspechu. Tu je dôležité vedieť, že tieto produkty nie sú " S " Aloe, ale sú "Z"ALOE a je na mieste klásť štyri otázky:
1. Bola vaša aloe vera z rastliny Aloe Barbadensis Miller?
2. Kde bola aloe vera pestovaná? - spoločnosť vykúpila vzdušné letecké koridory a letové cesty nad svojími plantážami (absolútny zákaz preletov všetkých lietadiel nad územím ) za účelom maximálneho eliminovania znečistenia ovzdušia. 

3. Aký starý bol list, z ktorého váš produkt pochádza?/ Rastlina musí byť vo veku 4-8 rokov kvôli zachovaniu enzýmov./
4. Je vaše aloe vera stabilizovaná?-stabilizuje sa pri subpasterizačných teplotách pod 50° C , čím sa zachovávajú všetky vitamíny a enzýmy živé
 
- používa sa len vnútorná dužina listov bez šupky (šupka obsahuje dráždivú látku aloín a nemá žiadny liečivý efekt), šupky sa využívajú ako hnojivo

 
Toto aloe vera obsahuje:
 200 enzýmov všetky vitamíny okrem D vitamínu.
   20 druhov minerálov
  antrachinony-ktoré majú protizápalové účinky, dôležité, aby nenastal ďaľší zápal na mozgu, napr. pri sklerze multiplex,
  amonikyseliny 12 druhov zo 14-tich
  saponíny -ktoré zbavujú telo toxínov
  polysacharidy- ktoré majú protinádorové účinky 
a lignín - ktorý má penetračné účinky a všetky tieto výživné látky pomáha dostať až k poslednej bunke.
oe od spoločnosti ..... má všetky 3 pečate, nie je to zázrak, ale pri dlhodobom užívaní robí svoje. Je to moja vlastná skúsenosť a ďaľších, ktorí dlhodobo užívajú tento úžasný produkt a to bez chemickej liečby.  
 V posledných desaťročiach lekársky výskum potvrdil a rozšíril mnohé tvrdenia o géli (používanom vonkajšie alebo konzumovanom ako nápoj), ktorý je srdcom aloe.
Zaujímavý je údaj z posledných rokov od Carla Millera Kenta, že prípravky z aloe boli súčasťou liekov nachádzajúcich sa na palube kozmickej lode, ktorá v r.1969 pristála na Mesiaci.
Existujú len dve skupiny ľudí, ktoré aloe vera odmietajú. Ta prvá nemôže uveriť tomu, že nejaká rastlina môže byť až tak užitočná. Ta druhá skupina nechce siahnuť do peňaženky, aby si zaobstarala dobrú liečivú potravinu. Je na každom, do ktorej skupiny sa zaradí.

RNG

marekmarek, spat k povodnemu problemu, bielkovinne zhluky su pricinou bielkovinnych ciastociek, "floaterov", v sklovci, takze treba nieco, co ich rozpusti a to je bielkovinny(proteolyticky ) enzym.

marekmarek

ozaj a napadla ma este jedna vec:

viaceri ludia mi uz radili aby som skusil zmenit stravovanie, lenze mne to pripada naozaj dost uletene, nechcem sa chvalit, ale som jeden z mala ludi, ktori jedia naozaj zdravo, jem strasne vela ovocia, zeleniny, malo masneho, viac kuracie, rozne salaty, urcity cas som jedaval rozne vitaminy ako napr. centrum, bion, C, E, selen...

poviem to inak - ak ja som ten, ktory sa ma nezdravo stravovat tak potom ludia okolo mna su chodiace mrtvoly, ved ja mam kazdy den na stole nejake to ovocie a kolko mrkvy, salatu, papriky, redkoviek, cibule, cesnaku a dalsich som sa uz najedol, tolko cesnaku co som pojedol ja snad niektori nezjedia za niekolko rokov!!!

preto som k uprave stravy dost skepticky, ja uz totiz neviem co mam este viac zlepsit, preto hladam iny dovod mojich problemov

marekmarek

mile pani, alebo slecny, myslim, ze by som mohol byt v tomto momente asi naobjektivnejsi, lebo nepoznam nikoho z vas takze nemozem nikomu nahravat,

jedno vsak viem isto a to je, ze som tusim pred casom aj nejaky ten pripravok z aloe pouzival, avsak bez kladnych vysledkov,

nie som teda presvedceny, ze prave to je ta spravna volba, ovela radsej by som
sa zameral na nieco konkretne, mozno by som skusil najst niekoho kto sa preukazatelne vyliecil, alebo sa spojil s nejakym doktorom, ktory vie o co ide, lebo na slovensku taky doktor nie je!!!

tito nasi lekari iba badaju v temnotach, nikto z nich nema konkretne vedomosti v tejto oblasti, tych par informacii, ktore vedia nestacia na to aby sa s mojim problemom niekam pohli preto hladam sam...

ale aloe mi nepripada ako vsemohuci liek, ktory pomoze...

ak vsak cez to vsetko viete povedat co konkretne z aloe by som mal pouzivat tak skusit mozem, ved za to nic nedam, hlavne aby som zase nevyhodil tisice len tak do vetra bez vysledku...

aj tak dakujem za odpovede, stale vsak cakam na nieco konkretnejsie

RNG

ivka, to s tym vracanim penazi si mozu dovolit len ti, ktori maju tak vysoku ziskovu mieru, ze im to dovoli tuto stratu.
Ja mam zatial uz niekolko rokov stratu, ktoru by som takouto ponukou este zvysil, co si rozhodne nemozem dovolit. Takze by som musel alebo navysit ceny, tj zakaznici by za to museli zaplatit, alebo by som musel celu operaciu zavriet, a to si myslim, ze by vacsina mojich zakaznikov velmi olutovala.
Takze ziadne triky, ziadne sluby, ale kvalitny tovar vybrany z mnohotisicov vyrobkov podla mojich vedomosti, ktore som ziskal dosial 15 rocnym studiom periodik tych najlepsich lekarov na svete z alternativnej mediciny zaoberajucich sa liecenim stravou a potravinovymi doplnkami.
Ak chcete k tomu porovnavat lekarov z vasho miestneho poradenskeho zboru, ste trochu prioptimisticke.
Musite si konecne uvedomit, ze Slovensko je plochou a obyvatelstvom len 0.1% sveta a miestni odbornici, co aj ako dobri sa nemozu rovnat svetovej spicke v potravinovych doplnkoch.
To je jediny dovod, preco sa vobec otravujem a minam tolko penazi a casu na pomoc krajanom, lebo je to tam u vas pozadu za svetovym vyvojom.
Ja viem, zautocil som na vasu lokalpatrioticku hrdost, ale je na case, aby ste si uvedomili, ze dnes Slovensko nie je uzavreta krajina, ale napojena na globalny svet a treba z toho tazit, ked nechcete, aby vas zaslapali v chode dejin. Ucte sa od vsetkych svetovych autorit, nespoliehajte sa na len na svoje lokalne zdroje.

jaja

Ak si tu niekto z oponentov nevšimol, tak by si aj mohol konečne všimnúť, že názvy produktov tu neuvádzame. Ak sa to niekomu nepáči,nie je povinný nám odpovedať, ani sa na nič pýtať. Keď nemám o niečo záujem, tak to ignorujem.
Inak je to aj o vzdelávaní, pretože niekto nemá ani poňatia o svojom tele.

Ivka 1

RNG pokiaľ viem,nikomu tu nič nepredávame a neodkazujeme ho na žiadne webové obchody. Píšeme len o tom,čo pomohlo nám,našim blízkym,alebo priateľom. Ani by si neveril,koľko som ich aj vďaka tomuto fóru získala, lebo ľudia sa dokážu skôr otvoriť a napísať pre nioh
úplne neznámemu človeku svoje trápenie.
Po písomnom kontakte som sa už aj s viacerými zoznámila a zájdeme si hocikedy na kávičku alebo sa len tak hocikedy stretneme a porozprávame.Samozrejme by bolo veľmi jednoduché odkázať ľudí na webovú stránku hociktorej firmy,ktorá sa zaoberá predajom doplnkov výživy.Je ich ako húb po daždi.Uznávam,je veľa predajcov,ktorí za cenu svojho zisku predajú aj slepému okuliare. Takíto biznis by som však nemohla robiť. Je to o pomoci ľuďom pri riešení ich zdravotných ťažkosti aj za cenu konzultácie s lekármi,ktorú robím na vždy na vlastné náklady bez záruky,že sa človeku, pre ktorého to robím ,bude rada lekára pozdávať.Ak sa pre produkty,ktoré im odporúči lekár z nášho poradného zboru rozhodne a potom povie,že mu nepomohli /5% užívateľov zo 100%/ tak mu firma vráti peniaze bez udania dôvodu,lebo je garantom 100 % záruky spokojnosti. Neuvádzam názov firmy,aby ma tu nikto neobviňoval zo šírenia reklamy.
Ak Ti napíšu ľudia,že im produkt ktorý
si im poradil a kúpili si ho v Tvojich
obchodoch nepomohol alebo im jednoducho
nesadol /lebo nie každemu pomáha to,čo pomohlo inému/ ponúkaš aj Ty takúto možnosť? Vrátiš peniaze? Ešte k tomu
dealerstvu. Nie sme predajcovia,poradíme
s pomocou lekára,ktoré produkty sú vhodné na dané ochorenie. Tak ako to robíš nakoniec aj Ty a je to každého osobná vec,ako sa rozhodne. Na chorých
ľuďoch by som nikdy opakujem nikdy nedokázala zarábať.Takže nie si sám,ktorý koná dobro pre ľudí bez nároku na zisk.Tú reklamu si tiež rada
zaplatím už len z toho dôvodu aby sa ľudia dozvedeli o produktoch,ktoré reklamu vlastne ani nepotrebujú,lebo sú
špičkové.

RNG

Nua je tu maly rozdiel, vy chcete na vasom dealerovani zarobit, kym ja stracam.(moje obchody silne dotujem, a uz dlhsi cas)
A okrem toho, ja si za tu reklamu na boku platim, z vlastneho vrecka, kdezto vy by ste to chceli mat v ramci fora zadarmo, co je podla pravidiel tohoto fora nedovolene.

Valika64

ala13, ak sa dobre pozrieš vpravo tu na tomto fóre, uvidíš kto si robí reklamu. Či RNG alebo jaja a Ivka1. Naše produkty nepotrebujú drahú reklamu.

ala13

Pán RNG je múdry človek, veľa ľuďom pomohol, všimni si ľudia ho vyzývajú na pomoc. Prepáč, ty si len o reklame a peniazoch, môj názor. /nielen môj/