Posilnenie imunity

moončik

ahojte,

hlavne, imunitu poškodzujú aj lieky, hocičo chemické, čiže v žiadnom prípade to neriešte žiadnymi liekmi!!!
moja rada: jedzte BIO GOJI - dá sa kúpiť v bio obchodoch, a je to najzdravšie ovocie na zemi, stačí malá hrsť - asi 20 - 30 sušených plodov goji denne..
ďalej niekoľko pohárov zeleného čaju denne, ale najlepšie sypaného, jednu dávku si môžete zaliať aj dvakrát..
ďalšie také čisto prírodné lieky sú tá spomínaná hliva ustricová a aloe vera.. ale verte mi, že chémiou nič nevyriešite, nedávajte do seba zbytočne ďalšie voľné radikály, keď už ich je aj tak moc všade okolo nás!!!

Peto T

Mne sa imunita zlepšila odkedy užívam (cca pol roka) vitamín C cca 2-4 gramy denne. Keď sa cítim, že na mňa "niečo ide", zvýšim dávky až na
hranicu črevnej tolerancie. Tieto dávky však nie sú vhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD. Pijem veľa tekutín.
K tomu občas zinok, vápnik, horčík.
Imunitu podporuje aj vitamín D, a aby som ho mal dostatok, opatrne prestávam používať opaľovacie krémy. Na jednorázové zvýšenie imunity, keď treba, používam megadávku vitamínu D.

baresi

ahojte mozem Vam poradit, ako bojovat s imunitou mam s tym aj ja problemy ale poznam jednu zenu na SR ktora ako jedina vie v tomto smere pomoct takze receptura je šumive tablety FRIZZ stoja 10ks cca 8€ ale su na posilnenie imunity.

GretkaBabe4

ahoj,ja pouzivam koloidne striebro, staci kloktat v ustach a po zapale a zapachu v ustnej dutine ani stopy a zaroven zvysuje imunitu. pa pa

Sonickaaa

Ahoojtee :) Kedze som mala velmi slabu imunitu a uz ju mam v pohode rozhodla som sa vam napisat. Hlavne nepchajte do seba lieky uz len koli sebe.. da sa bojovat aj inak a ucinnejsie ako si myslite... v prvom rade mi pomohla hliva ustricova(huba), ktora sa da kupit normalne v lekarni a po uzivani 3 mesiacov viditelny rozdiel.... no a este jedna taka vecicka... Bylinkam sa nevyrovna nic! su cajiky na imunitu tak skuste vyskusat :)

muculko

Ludkovia,prosim vas pomozte mi dat si do poriadku imunitu.Prekonala som 2chripky zapal priedusiek a teraz som kazdy mesiac 2krat chora.Trva to uz od marca.Uz som pobrala tolko liekov na imunitu od imunologickya nic nezabera.Kupila som si uz aj hlivu ustricovu.Aj teraz mam chripku a teploty