Posilnenie imunity

GretkaBabe4

ahoj,ja pouzivam koloidne striebro, staci kloktat v ustach a po zapale a zapachu v ustnej dutine ani stopy a zaroven zvysuje imunitu. pa pa

Sonickaaa

Ahoojtee :) Kedze som mala velmi slabu imunitu a uz ju mam v pohode rozhodla som sa vam napisat. Hlavne nepchajte do seba lieky uz len koli sebe.. da sa bojovat aj inak a ucinnejsie ako si myslite... v prvom rade mi pomohla hliva ustricova(huba), ktora sa da kupit normalne v lekarni a po uzivani 3 mesiacov viditelny rozdiel.... no a este jedna taka vecicka... Bylinkam sa nevyrovna nic! su cajiky na imunitu tak skuste vyskusat :)

muculko

Ludkovia,prosim vas pomozte mi dat si do poriadku imunitu.Prekonala som 2chripky zapal priedusiek a teraz som kazdy mesiac 2krat chora.Trva to uz od marca.Uz som pobrala tolko liekov na imunitu od imunologickya nic nezabera.Kupila som si uz aj hlivu ustricovu.Aj teraz mam chripku a teploty

vita

Ahojte, som si čítala niektoré z Vašich príspevkov kde ste radili ako zlepšiť imunitu. Sú to samé prípravky a doplnky víživy. Verím že su fajn a pomôžu ale je to finančne náročné hlavne pre študenta. Dá sa teda zlepšiť obranyschopnosť aj nejak onak? Bilinkami a tak?

Anett

Ahoj, mávala som problému s imunitou dlho rokov, každu zimu som mala angíny a zapal priedušiek. Začala som užívat prírodne doplnky vyzivy a tejto zime ma všetky choroby obysli. Ozvyte sa na môj e.mail ana.p@centrum.sk uvedte imunita a poslem Vam informacie o vyrobkoch. Som presvedcena, ze Vam pomôžu zbavit sa zdravotních problemov zapricinenych oslabenou imunitou.

RNG

silvia, zakony v USA nutia vyrobcov uviest vsetky konzervacne latky, v pripade aloe z Good N Natural(vyrobca NBTY)je to kyselina askorbova=vitamin C, 0.7%, ostatok je aloe, 99.3% a produkt je GMP, tj prisne kontrolovany na obsah medzinarodnou organizaciou nnfa, s clenstvom vyse 10 000 vyrobcov doplnkov ,s velmi prisnymi pravidlami na kvalitu.

Textová Inzercia

Doktorpro
DoktorPRO

Komplexné proktologické vyšetrenie v decembri za 35 EUR! Darujeme až do 100 eur na liečbu proktologických chorôb! Dbáme na našich pacientov.

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.